Zole

Atkalbinėjau ją, galiausiai pasakė, kad turbūt nebandys, nes tikriausiai negaus, bet taip pasakė turbūt tik todėl, kad aš nurimčiau… Nežinau, jos gyvenimas, negaliu jai draust, bet bliamba, ji visai nesupranta, kad blogai gali baigtis Nežinau

ne

*bliamba* prisipusi viena diena o po to tau zole isvis poveikio netures tai busi narkusa nelaimingas. tu dabar jau mini narkomanas. sveikinu. pusk i sveikata. meslas Veee Veee Veee Veee Veee Veee Veee Veee

nesu bandzhius bet norechiaw pabadyt Nekaltasjuk dievas numire ir prisikele uzh musu nuodemes, tai nenuvilkim jo !!! Juokiasi Cha cha

Nebandizu ir nebadysiu Cha cha

man to nereik

nebandziau ir nekyla noras

Tavo drauge dar tik sako… Nekaltas

nesu bandzius. Nekaltasir kazkaip nesinori… Ne

esu bandzius…poveijkis taij tikraij geras…tik pask kart nedaug buvo taij nedaug ir apsipuciau… Šypsena

Nebandžiau ir net neketinu bandyti.

bite.lt/plius/bendravimas/klubai/sh.find?pattern=zole&f ilter=242&sbm.x=19&sbm.y=13 Skaityk nx Piktas

Nesu bandžius ir net nežadu bandyti. Kietas

viena karta esu bandzius…bet daugiau neberukysiu tos pievos… Poveikis buvo toks, kad mazdaug pusvalandi juokiausi is bet ko… ŠypsenaLinksma ir tiek Šypsenaxixixi Šypsena Juokiasi

nu kajp…bandzius esu Taip Piktas kokie puse metu buwo gan intensywaus putimo, bet dbr jau daugiau nei menuo nepuciu, kazkajp praejo noras Nekaltas Gerai

Nieko gero ta zole Mirkt

Nebandziau…nenoriu Ne

zole gaidys… Pavargęsalkoholis irgi… Nekaltas vapse reikia minimaliai ant linksmumo ir tada zjbs…zole man nepatiko… Ne nenoriu dauggiau… Nekaltas

tokiu temu n Blogai o pasigirti mokam mes visi Nekaltas

nebandzhiaw! Pavargęs ir nenoriu…