Zodiako zenklai!!!

as irgi saulys, su mergelem nesutariuNe
gerai bendraujasi su sauliais, skorpionais, veziais, vandeniais…
siaip kiek pastebejau saulai gana lengvai bendraujantys zmones

dvyniai sutaria su tajs kurie jiems nelenda per giliai i shiknaGirtas

na nzn visi zmones skirtingiLaimingas as gal kitokia mergele Laimingas

avinas gerai sueina su sauliu, saulys blogai su avinu… kaip cia suprast?

Seip nzn bet as netikiu kad tiesa yra ten ta kad tipo kas su kokiu zodijako zenklu sutaria ar ne nu nzn gal ten ir yra tiesos bet manau kad ne nuo zodijako zenklo priklauso zmogus Cha cha

dvyniai

cia kaip ir skorpas labai megsta mergele, o mergele skorpo neCha chaCha chaCha cha
nesamone, kazkas cia susimaiseMirkt

na wisuose populiariuosiuose zinomuoseiuose horoskopuose jei sis zodelis cia tinka rasoma kad scorpionas l.sutaria su weziais,zuwimis Mirkt ir kad nesutaria su wandeniais Nekaltas

bet wienoj knygutej, nu seip knygoj - sekmes zenklai wadinasi Mirkt
autore teigia wisai ka kita…nors knyga ne apie zodiako zenklus, o apie talismanus…bet zodiako ten neishvengta Mirkt
tai wa autores teigimu, ji tyre saltinius senowes ir nustate tai, kas prieshtarauja "populiariajai nuomonei"
tai scorpai nesutaria su avinais ir sauliais
o apie wandenius nieko neuzsiminta net…

bet ishtikruju manau tie skirstymai:sutaria nesutaria toko pat lygio kaip horoskopai - visiem dalinai tinka Mirkt tai taikyta placiajai wisuomenei, bet ne kiekwienam indiwidualiai…o juk kiekwienas zmogus yra skirtinas, ir tirkai newetrta spausti tokiu remu jog nesutri su tam tikro zenklo atstowais…nes byun akad sutari nerealiai su wienu wandeniu, o su kitu pjauniesi… ir tai naturalu Šypsena
juk ir zodiako zenklu apibrezimas (sawybes ir pan. ) tinka dalinai…nes ten ishwardinti bendriejio dalykai Mirkt

manau reiketu pasikliauti tik ASMENISHKAI tau sudarytu horoskopu pagal gimimo data,laika, wieta ir kitas reikshmes…ir be abeho profesionalu sudarytu…is tikruju noreciau kad man toki sudarytu…bet jokios tikslios info neturiu NekaltasNekaltasNekaltas

techniniai nesklandumai Juokiasi

ka tu chia nusishneki?
Dvyniai
a) Svarstykles, Vandenis, Liutas, Dvyniai.
b) Jautis.
c) Zuvys, Mergele, Saulys.

Saulys
a) Zuvys, Dvyniai, Mergele, Vandenis, Liutas.
b) Skorpionas, Oziaragis.
c) Avinas, Vezys.

kaip taip gali but, kad man blogai-shaulys, o shauliui gerai-dvynys Pavargęs durnizmas tikrAi Taip

saulys nesutaria nei su vienu, bet jis visus juos valdo!!! xexexex Cha cha

Taip

Nu cia ir pasakymas buna kad zmones nusisneka aneJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Juokiasi prajuokinai…

Na, as tai esu Jautis. Ir man tas susitarimas su zmogumi priklauso ne tik nuo jo zodiako zenklo, bet ir nuo jo lyties.
Labai gerai sutariu su:

  1. Svarstyklemis (ir su moterimis, ir su vyrais),
  2. Skorpionais (ir su moterimis, ir su vyrais).
  3. Oziaragiais (tik su vyrais, su moterimis - absoliuciai nesutariu).
  4. Jauciais (ir su vyrais, ir su moterimis).
  5. Veziais (ir su vyrais, ir su moterimis).
  6. Zuvimis (tik su moterimis, su vyrais - absoliuciai nesutariu).
  7. Vandeniais (tik su vyrais, su moterimis - absoliuciai nesutariu).
  8. Mergelemis (ir su vyrais, ir su moterimis)
    Su kitais, pasakyciau, kad vidutinis abipusis susitarimo ir pagarbos jausmas Šypsena

pritariu Cha cha

Liutaj su liutajs riejasi daznajKandanes abi personos megsta vadovautiTaip

zinau kad mergele nesutaria su dvynias, zuvimis…idomiausia kad musu seimoj yra tai:as esu mergele, mama zuvis, o tetis dvynysJuokiasi

vat cia tai teisybe. subinlaiziai mane erzina.