Žmonių kultūra teatre (maistas, pokalbiai etc.)

valganciu neteko matyti, bet stai vienas vyras nuseves bata eme vini kalt(cia Jaunimo teatre per "Smeklas" ten ant tokiu suolu, balkone sedejom)…tikrai nesusilaikiu ir paprasiau liautis!!!

Čia kažkas buvo užsiminęs apie aprangą einant i teatrą… Nžn, gal kokios pagyvenusios moteriškės ar šiaip kas piktinasi, kad jauniams į teatrą vaikšto su apiplyšusiais džinsais ir sportbačiais, bet aš galiu prisipažinti, kad esu iš tų ‘neatitinkančių gražios išvaizdos’. Nes labai dažnai būna, kad anksti ryte išeini iš namų ir net nepagalvoji ką rengiesi, o vakare taip susiklosto, kad atsiduri teatre… Va lygiai taip ir buvo praeitą 6dienį. Ir taip būna labai dažnai. Kai teatras pasidaro tarsi treti namai, tai kažkaip nebesureikšmini apsirengimo… Aišku, kai iš anksto suplanuoju, kad eisiu į teatrą tai užsidedu kažką ‘gražesnio’ Šypsena

Jūs labai puošiatės ir pustotės eidami į teatrą? Šypsena

nepavadinciau to pustymusi. jei einu i teatra, tiesiog apsivelku kazka iseiginio. tikrai neinu taip apsirengus kaip kad i gamta alaus gert.

Kad kai jiems, ką nors pasakai jie tave dar į šuns dienas išdeda… Drovus

Oi, kažkada operoj “Rigoletas” mokytojos atvesti į teatrą mažvaikiai, tik prasidėjus veiksmui, išsitraukė mcdonald’s sumuštinukus ir, tyliai grojant uvertiūrai, jais čežino, vėliau čepsėjo. Nesigėdijo duoti atsikąsti per dvi vietas sėdintiems kolegoms.
Norėjosi paminti visus principus ir duoti jiems į galvą.

Reikejo taip ir padaryti jei nesupranta ka reiske zodis kultura ir kitu gerbimas bei pamirsta kur randasi. Mane ta isuerzintu tikrai, bent jau komentara is manes isgirstu tikrai Taip