zmona musa vyra

tikrai toookiu reta Cha cha

Žmonėms kurie eina į laidą "Labirintai" yra sumokama po 100 LT,ir viskas kas ten šnekama yra surežisuota.
Būtent apie šitą laidą manau,kad buvo perdėta.Esu visom keturiom už stiprias moteris,bet ne ant tiek,jog vyrui išdaužyti dantis.Juk paskui pačiai reikės su juo gyvent,ir argi jai patiks vyras be priekinių dantų?Juk dantys kainuos daug brangiau nei jos tie sutaupyti pinigai,kuriuos vyras neva pragėrė.Čia jau per daug,tokių moterų kurios savo vyrui daužo dantis ir dar paskui jų atsiprašinėja ir gyvena kartu aš nepateisinu.Moteris gali valdyti vyrą,bet ne iki tiek,kaip,kad ji,visur ir visada.

dauguma komentaru gedingi, smurtas seimoja smerktinas bet kokiu atveju ir nesvarbu kas auka, nors vyras turbut be kiausu, kad tiek daleidzia

jo maciau ta laida. Šypsena

taip, tikra teisybe, kad ta laida visiskai negalima tiketi, juk viskas ten isgalvota, net nesuprantu, kaip jus galit ta nesamone ziureti?? o del moters musimo vyra, nu gali uzploti, jei prisidirbo labai, ir tikrai zino, kad negaus atgal, bet tokiu atveju, kazkada vyrui truks kantrybe ir neaisku, kaip viskas gali baigtis, arba tas vyras toks istezes, kad nemanau, kad su tokiu dar ir gyventi butu malonu

Ziuriu, kai turiu laiko - pazvengti - ten tookiu kuriozu buna JuokiasiCha cha Cha cha

Gyvi anekdotai… nesuprantu kaip zmones ten dalyvauja… Nekaltas

kartais reik is Vyras per galva duot, bo negyvai uzknisa…

Juokiasi
Juokiasi

turbut pasaulio pabaiga atejo
Šypsena

nesamone

o kas sake, kad cia labai jau samoninga tema? Cha cha

Geraj ten ware dar + kajp senis nusipirko zukles irankiu…

Geraj ten ware dar + kajp senis nusipirko zukles irankiu…

Laimingas Gėlė

2004-05-07 21:54 1 žinutė iš 34

Gal kas matet siandien laida "labirintai", kur zmona vyrui dantis isbarskino uz tai, kad jis pasieme nepasiklauses seimos pinigu ir nuejo su draugais isgerti

whahahahahCha chaCha chaCha chaCha cha

lochas, o ne vyras…

Joo gerai ten buvo Cha cha

Flirtas Cha cha

mačiau…gaila iš tikrųjų ir jo ir jos…

Man tai jie truputį, švelniai tariant, asocialūs pasirodė Nekaltas Nenuostabu tad, kad tokie santykiai Cha cha