zmogus is menulio(rode per LNK)

Geras filmas… Truputi keistas, bet geras Gerai… Ir aplamai visi filmai, kurie kuom nors skiriasi nuo tu eiliniu holivudu bajavyku yra vertas denesio… Man patiko… Ivertinciau 9/10 ir galiu pasakyt, kad cia kogero liudniausias filmas, kuriame suvaidino Jimas Ceris…Girtas Respect…

tikrai filmas GeraiGeraiGeraiGerai

Filmas varantis depresija net nebaigiau jo ziuret.

[quote]Meygan rašė:
… ten ne komepidas …
[/quote]

kas??? Apakęs ???

[quote] siaip filmo vidurys niekam tikes Cha cha nes kalbama apie kovas su moterim tara ram ra tam ramŠypsena
[/quote]

tai ka? ar del to filmas pablogeja? o jei butu, pvz., buliu kautynes, butu geriau?

nemaciau

keiwta juk jau ne pirma karta per tv ji rodo.

tikrai nepamnu,kad anksciau per tv rodytuNe

Taip ne pirma…
Bet jis visai nieko…Siuzetas gal nera ypatingas, bet Dzimas Keris puikiai vaidina!Man tai smagiausia buvo, kad kelis kartus Lietuva pamineta buvo!Laimingas

man tai irgi sitas filmas labiausiai patiko is visu su Jim Carey. tik skirtas ne maziem vaikam, kas galejo ir nuvilt kai kuriuos Jimo Kerio gerbejus.

Filmas nerealus. REM dainos “The Great Beyond” ir “Man on the Moon” irgi labai geros. Ech…

Taigi taigi, Man on The Moon, visai netycia parsisiustas ir paziuretas per kompa, mane tikrai nustebino. Iki kol pamaciau si filma, laikiau Jima Carry popsovu komiku. Net stebetina, koks tragiskai fataliskas ir niekieno nesuprastas personazas gavosi. Filmas, sakyciau - apie nesupratima. Apie pavirsiutiniskuma. Nepakankama isigilinima. (Todel man juokingi kai kuriu zmoniu komentarai siam filmui, a lia “nepatiko, tupas, nieko gero…”, nes apie tokius siame filme kaip tik ir kalbama) Kita vertus, filmas kalba apie pernelyg smarku isitraukima i fantazijos pasauli, “apsimelavima”, ir viso to liudnas pasekmes. Jimo Kerio veikejas - pernelyg isskirtinis, kad visi galetu ji suprasti. Patiko, kad nera aiskaus moralizavimo ir vienos puses smerkimo. Viena vertus, galima kaltini kvailaja pilkaja visuomenes dauguma nesupratimu, kita vertus, Zmogus Is Menulio irgi persistenge nukrypdamas nuo visiems priimtu dalyku, kol jo vaidyba galiausiai virto visai netyciniu mulkinimu. Patiko paskutiniai kadrai su apsisaukeliu gydytoju, slepianciu delne pacientu “ligas”. Jimo veikejas, pats budamas toks, iskart suprato… Po to maciau kita filma su Jimu Keriu - “Ethernal Sunshine of The Spotless Mind”. Irgi isskirtinis. Irgi nesuprastas. Irgi isreklamuotas kaip “Komedija”… Ziurejau kino teatre, kur buvo prisirinke daugybe galvojanciu, kad cia bus linksma pavirsiutiniska komedija. Na, bet cia jau butu offtopick.

aikitbliambanu, Filmas sukurtas pagal tikro zmogaus, Andy Kaufman, istorija. Jis is tiesu buvo, is tiesu perpyne fantazija ir realybe. Daugiau gali pasidometi cia: andykaufman.jvlnet.com/core.htm

ish tikro savotishkas filmas…machiau pruesh kokius metus,bet paliko yspudi…tai tikrai nera geriausias matytas filmas,bet yra buwe ir blogesniu…