Žiurkėnas serga

Nu vnž buvau jau pas veterinarą… Durnius prisikišo maisto, ir paskui kažkaip neišsiėmė, tai ir pradėjo ten alergijos kažkokios reikštis, ištino akis, pamėlynavo, tai jam išėmė, išvalė, vaistų suleido, dabar beveik sveikas, tik lašus į akis lašinu. Dar gyvens… Ot trenktas ;> Jau išsigandus buvau Pavargęs

pašėlus Oho. nemažai, mano kažkurie buvo prisidauginę irgi, tai pardavėm ;>

AWD nesistengiu jų naikinti >;>

Nu va. O būtum nenunešus pas gydytoją - būtų padidinęs pas tave išgyvenusių iki 1 m. ir nugaišusiu žiurkėnų skaičių Nekaltas O tik tokia problema - per daug maistą saugoti puolė (žanduose Juokiasi. Sėkmės Labas

Kai buvau maza, turejau ziurkena ir buvo panasi problema: pradejo puliuoti akytes ir po kiek laiko numire. kaip veliau paaiskejo, buvo maras. Buvau pernelyg maza, kad suprasciau, jog reikia nesti pas veterinara

smagu kad viskas gerai beigesi Laimingaskai buvau mazyte, savishkiui zandus paspaudydavau kad ilgai nieko ten nelaikytu, tai tada viska ishspjaudavo greitai Cha cha

o jei tave taip su plita per galva !!! Piktas

Pavadinima pakeisk, vos uzejus i F&F supykina ji pamacius, slykstu Veee

oj kajp fajna,kad gerai pasibajge… Liežuvis Mirkt Taip Apkabinimas Labas

Mergaiciuke O tai tėvai nejau nematė, kad žiurkėnui irgi blogai? ;/

Delgada Ot dar galiu gražiau apibūdint.

GoldenGabi Na taip, džiugu, bet jis vistiek kažkoks pridvėsęs… Pavargęs Apkabinimas

Nu dar nesupuvo ziurkenas? Nekaltas

AWD Ne, gali nebesirūpinti, jau sveiksta po truputį Taip

**Et, kajp smagu kad wiskas geraj bajgesi… =)* ~~~~ **

kajp geraj,kad zhioorkenas svejksta Cha chair ash auginu zhiurkeniuka Girtastiesiog bajsu booto jejgu ir menuo mielajai pelytei taip atsitiktoo…

mano ziurkenas gyveno 3,5 metus- dziungariskas Taip

Ziurkenai yra labai linke sirgti, daznai visokios ligos juos persekioja (smunka kailis, augliai, veziai). Neatsparus kazkodel tai. Telefonas veterinarijos gydytojui - Banga cia nelabai pades.

dar gyvas Nekaltasas du turejau…kai vienas nudvese liudejau,o kai kitas,net dizugiaus,nes pasiutes buvo Juokiasi

Šiandien mirė, važiuosim užkast ;[[[[[[[[[[[[[[[