Žirmūnai

Px kad be skydelio ir be lango ir vistiek su šypsena, kai audi vadylos seda uz vairo buchi, nes blaivam nelabai norisi vaziuot Cha cha

Kai eilini kart stotele pabuciuoja ir bega, tai del to kad blaivus buna ar siaip pabegiot uzsimano? Šypsena

Bmw’istai is prigimties sportininkai Taip Cha cha nejau kimarinsi ant borto, geriau pabegiot kažkiek Cha cha

esu buchas su kregžde po kaimus skraidęs. nx tas adrenalinc, grįžęs ramiai į beškę ir kur vairuoji ten važiuoj beveik Cha cha

Ps. Uzvakar mačiau šlykstu vaizda Veee e65, ratai bbz nuo ko, max sulinde I vidu. Vaziavau konkreciai per visa miesta is paskos, tai per visa miesta nei vieno posukio nerode Veee labai tikiuosi, kad iki pavasario nuneš kokia stotele ir nusipirks audi Cha cha

Qwazai, pameni kai sėdom i mano masina ir vazinedami po miesta, pagal bordiuru nudauzymus ieskojom tavo audi? Cha cha radom prie pirties, su visais kvadratiš ratlankiais ir visais keturiais ziurinčiais i visas 4 pasaulio puses? Juokiasi blia laikai, viskas per tas qrwas Juokiasi

Ple kad ispirko tokias visokias sodybas ApakęsBuvau pazymejas gal 10, eini kasdien vis kazkas dingsta Ufffm.aruodas.lt/2-1297693/

Dar vis renkiesi? Cha cha

Da nu nx. Perki sklypa kaime uz 2k ir susikali nauja vasarnami uz nedaug. Taip

Gerai is vagoneliom.skelbiu.lt/skelbimai/mobilus-namas-su-sklypu-52959071.html#g allery

Kipšas, o ką su tokiu šrotu po to veikt? Nekaltas Vilniuj garažas daugiau kainuoja Cha cha

Kupe, gerai tai gerai, bet nx tas vagonelis su ta smarve Humanos is UK? Paplepėkim

Tai pagrinde, kad jokiu sprafkiu ir A++ nereikia…laisvos rankos realiai P.S.kvapo uk ten reiktu ilgai ieskot sitame ir vargu ar rastum Šypsena

Ai nu nebent, siaip man patinka tie visokie akvariuminiai, tik sakau bl tos vagonetes is uk tai visos vanialina mergom is joniskio, toks specifinis kvapelis, muiliukas+pelesiukas Cha cha

Ps. Buc valdinYks, bandyciau is nuobodulio paprasyt, kad patrauktu nameli mobilu per 5 metrus, jei jis tikrai toks mobilus Cha cha

Ta tavo sena sodyba smirdės dar labiau. Geriau jau tuščias sklypas ir karkasiaka susikalt nauja. 50 kvm ir px. O geriausia išvis nieko nedaryti.išsinuomoti it tiek. O ne 3.14stis kiekvieną savaitgalį be tolko.

Dr, cia ne kiek mobilume esme, o kad jis neturi pamatu Šypsena, cia kaip priekaba kieme nusimest…ratus dar nuimi, kad nepavogtu Cha chaPradziai projektu nereikia, A++ laikytis nereikia, dabar dar vos ne saules baterijos privalomos, vandeni gali gert is sulinio, o taip reiktu grezini darytis ir daug visko…finise ir nt mokestis negresia. Daug saibu susitaupo realiai Šypsena

Mano bent sodyba smirda proseneliais, seneliais, tevais ir ka as per 11m ibezdejau Cha cha Valio Biski tokie dalykai turi aura, kuria kipsas gali pradet kurt. Man tai tas psimsis poilsis TaipKupe, tik nesakyk kad sodybom irgi reikia A++ *pimp…*niu?

Naujai statant aisku reikia… Sodyba susideda is gyvenamo namo ir t.t., tai tam namui ir reikia A++

Bet nupirkus sklypa su 5akmenais pamatiniais arba lušna, tai vapšie px?