Zirgai, ir jojimas...

Taip

Ir nereikia, svarbu, kad merginos ant jo jotų Mirkt Mes gi, ne pedikai Juokiasi

oktos,siais del sworio tai tik ristunam ir skackiniam labai reguliuoja,bet pwz konkuras,isjodinejimas ir kitos jojimo sporto sakos tikrai nepasizymi wien jojikais"kudenom"… kai pasiziuri i kai kuriuos uzsienio wyrus isjodinetojus,tai kartais tikrai atrodo,kad wistik wargsas arkliukas… bet siaip jojimas tikrai geras sportas,nors ir atsiliepia nugarai… aisq,joti sawo malonumui yra geriausia,tada wiskas kitaip,o kai sportuoji rimtai,tai retas kuris nesiskundzia kokiais nors skausmais,kurie wistik atsiranda nuo sunkaus darbo(jojant)…

Teip, man tai labiausiai patinka konkurai ir "rodeo", bo wiena kumela tik tai ir bando jot Juokiasi O isjodinejimas, tai labiau reikalauja susikoncentrawimo Taip
Del uzsienieciu, tai ojo Apakęs Kartais kai pasiziuri, tai kartais atrodytu, kad ne arklio, o dramblio reiktu, bet zirgai-istvermingi Tūsas

Istvirkes tas musu Saxum kaip visada Nekaltas

arkliai valdo Tūsas Bučkis

Ta prasme, jodinejimas? Juokiasi

tai ka arkliai ant jos jodineja?
Juokiasi

ech, parasai ka nors, tai wisi wiska suposlina Juokiasi
Nu kai wisa laika Nekaltas Cha cha Ale uz tai as jus ir myliu Taip

Zirgai grazu Gerai Sia vasara teko pajodineti su super graziu arabu grynakrauju erzilu. Pirmaji karta jis mane numete Cha cha Bet as nepasidaviau ir jis mane prisileido. Jodinejau be balno. Per ta savaite kol buvom gamtoj su palatkem, su tuo zirgu susidraugavom. Buvo tikrai nerealu. Galvoju palankyti zirgyna Riesheje va tik nei laiko nei pinigu Liūdnas

poshla tema kazkaip skamba;D

Taip man irgi labai patinka arkliukai, o jodineti tai faina Girtas

Ugnėlakis, io, tik arabai maziukai tokie Šypsena
O siaip tai palankyk jei ka, patix Mirkt

nu aisku kad mylit jus jojima. Ir turbut visi supranta kodel. Cia kaip kaip sakoma vienu suviu du zuikiai, arba du viename - ir pramoga ir malonumas…

px ir arkliai ir jodinejimas Juokiasi

Žvaigždė

nusvaigai… Nekaltas Kanda Piktas

Žvaigždė

Zirgai ir jojimas tikrai turetu buti saunu!Bet gaila…as dar nebandziau niekada jodinetiLiūdnasKadanors butinaiTūsas

Na taip, wien buvimas su jais teikia harmonijos, kas be ko Taip
O dar jojimas… Girtas
Kas nejojes, taciau nori pajot, isbandyt, tai siulyciau nedelst ir pajot, juk geriau gailetis ta, ka padarei, nei to, ko nepadarei… Drovus

Arkliai yra gerai !!!!!!!!!

Cha cha Taip

Juokiasi

Labux visiems !!!
cvf