Žinios...

Mazuti, tu visai nusoksiCha cha busena nenuspejama, pas tamsteleŠypsena Bet siaip as del Ausriuko irgi labai dziaugiuosi

Taigi,as irgi dziaugiuosi,kad tu dziaugiesi…Cha chaCha chaCha cha

nu gerai,vaziuoju i banka…susibanguosma veliau…

Ak, nedekit ant tos KinijosNustebęs Lieka lygiai 3 savaites iki kol mano akytes ja pamatys, mano kojytes ant jos atsistos.

O siaip tai galiu pasakyt “zinia”, kad sian baigiau sesija ir per destytojos ziopluma gavusi paskutini 10 greiciausiai gausiu ir stipendijaCha cha Tai grizus is Taivanio galesiu geras sutiktuves surengt is metu stipkesCha chaCha chaCha cha
Noretumet, ka?Cha cha

Paskutines ziniosŠypsena Vakar grizau is darbo kaip pabuvojusi duse su rubaisPiktas tikiuosi per savo kvaila issiblaskima nesusirgsiuŠypsena

Atsargiai.

Arba,as vakar is vis negrizau is darbo…Aš nekaltas

Nu,ta prasme…

aaai ta prasme kad ta prasme del tos prasmesCha cha
Tiesa vakar girdejau du naujus Mamontovo gabalus, manau kad tau paliks didesni ispudiŠypsena na vienas is tos serijos “kai tu atversi man durizzz…”
(as kalbu apie zodzius)

Tit,karoce,ka tik skambijo bratka is Shvedijos,tau linkejimai dideli,dideli…grizta sestadieni…
Gal savaitele atostogu…
Bo matai ,jis tik savaite bus Lietuvoj…Nustebęs

Kaip biljardasCha chaCha cha,na kaip man itariu,kad geraiCha chaCha chaCha cha

Aisku,Leila,kad gerai…
Bandysim dar?..
As Tit neklausiu,bet prikalbinsim…

Man jau baisu…
Gal telefonu?..

O ka…monitoriaus gaila?..Cha cha

Anglai gavo i kaulus per fuleŠypsena Vip`as kazi kur uzsikasesŠypsena VIENAS FAKTAS KAIP BLYNAS BEVEIK VISI PIKTIŠypsena

Vakar Tit nusibalnojo nosi,Cha,cha,cha…
…Asfaltlige…Cha cha
…laikykis,mes su tavim…Gėlės

Liga rimtaŠypsena labai fainiai atrodau, noretusi visus veidrodzius ir stiklus patraukti dieneliu niolika is mano ekrano. O geriausia i negyvenama sala, bet bijau kad bezdziones isgasdinsiuCha chaCha chaCha chaCha cha

Na,jeigu sala negyvenama,tai ish kur ten bezdziones???
…shiaip tai,nera taip blogai…bet juokinga…Cha cha

Zinute VIP`o kompanijai kurie mate ir kuriems idomuŠypsenaŠypsena apie Tit asfaltlige
Taigi asfaltlige progresuoja, pasieke juodu sasu stadijaCha cha vaizdelis kep raikalasŠypsena