zhertvos su civikais...

negi jei tu turetum tarkim kokia ferarri f-50 ir dar grazesne pana negi tu jos jai neduotum ??? duotum ir dar kaip taip ir gaunasi kad geros panos ir tackos krutos o tos vargses kuriom bachurai tacku neduoda ir dar is veidelio nekaip atrodo ir varo su civicais ir golfais nors tas civic nuo 88 metu gi visai nieko jei turi man asmenine nuomone dekit i privata

ApakęsApakęsApakęsApakęs apsišaukėlėPiktasApakęsCha chaApakęsKietas, nėr žodžiųApakęsApakęsApakęsApakęs…,.,.

a kaip tas antikvaras nuo 88 atrodo?..

ka to antikvaro nezinai iki 88 ejo toks kampuotas visas o nuo 88 toks afalesnis biski u karoce dazniausiai raudonas kitaip nemoku paaiskint jei rasiu kur foto tai tau i e’maila atsiusiu

Kox skirtumas, svarbu, kad Paola-paela apsilažalinoBlogaiBlogaiBlogaiKietasCha chaKietasSCha cha:PiktasCha chaKietasLiežuvis

taip…ir su prosu tuo antikvariniu vis dar vazineja,bo apibudino ji gerai labai,o dar skiedzia kad su mercu vazineja 124 e clas…

Klausyk, Spekuliante, gal Apakęs ji tikraj apsi.szi.koiš bajmės, kad daugiau neberašoApakęsAš nekaltas??? O gal nuo ašarų paspringoApakęsApakęsAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas??? O gal gražuoliukas-angeliukas pametė ją, nes tapo neištikima virtualiai su mumiApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas:KietasKietasKietasCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Kuo krootesne tacka - tuo baisesne merga. faktz kaip blyns…

pas ja PMS…

Taj inai tipoCha cha, sau dabar su sparneliais į vieną vietą, o gal ir į dviCha chaBlogai susigrūdusApakęs?Cha cha… Nu nieko, jaučiu ir burnoj įsikišus vieną daiktą, taj dabar tyli, pasakyti nieko nebesugebaBlogaiBlogaiBlogaiBlogaiBlogaiCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha:…

buvo taip senais laikais, kai as su draugele vazinejom su tokiu kibiriuku
kuris vadinosi fiat’as, bet kas keisciausia kad paskui musu kibiriuka
vazinedavo tokios jettos kaip tavoMirkt
P.s. cia tik pastebejimas

O kas paskui paelos ,ereliuką" važinėjaApakęsApakęs:??? gal gražuoliukaz-angeliukaz, dirbantis kaliausia antraeilėse pareigoseApakęsCha chaApakęsCha chaApakęsCha cha???..

na tokios tikrai nevazinejo…nes turbut laba senai tai buvo…kai da jettu nebuvo…

Klausyk, Spekulia, gal mūsų draugiaška iš neviltiesLiūdna nusižudėApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs:??? taj kap dabar busApakęs???/.

A taj jis mane muštųApakęsApakęsAš nekaltasApakęs??? Bet juk man skaudėtų labaiLiūdna, aš taj apsiginti nemokuLiūdna, aš kietas tik už klaviatūrosKietas, Spekulia - irgi Kietas tik už ekrano ir storų akinių pasislėpęs verxu yra, aš taj be akiniųAš nekaltas, mane lengviau galimanuskriausti… Klausyk, o gal vis tik kaliausė manęs pasigailėtųAš nekaltas, kaip manaiAš nekaltas, o jei pulčiau acprašinėti, juk nebūtųAš nekaltas per vėlu?..

nesivazineja, nes zino , kad yra simpatulkos ir kad gali susirast geriau. =]

Nepi.skit proto civikas jega gera masina jofana…nupirkau mociutei bl kaime su ja mesla vezioja,kaip eina vyrai…ai cia apie mergas kaska sake? Juokiasi

Na as tai demesio i merginas uz civiko vairo nelabai kreipiu,bet jei jau pamatau vaikina. . .Tai kazkaip nelabai.Jums labiau kokiom didesnem,o ne kasikiukais vazinet Šypsena Šypsena patinka man tokiu kely apdet. . . Mirkt Mirkt

kodel tu toki ispudi susidares Nekaltas as vazineju antru golpiuku ir esu pakankamai simpatiska Cha cha Flirtas