zalgiris lietuvos rytas 82-80

vaiksciojo tas stombergas ir po maxsima tik kazkodel i alkocholi neuzsuko buciau jam nepardaves Cha cha nes nepilnametisCha cha

Palaukim kol komandos sužais pora ratų tada galėsim prognozuoti ir finalą. O taip savo nuotaikom , kaip "kiklopas" svaidytis neriaikia kadangi abi komandos yra lygios ,tad finalia viską lems treniarių veiksmai, o čia jau LR yra pranašesnis. Cha cha Gerai

Prisiekęs "Žalgirio" sirgalius.

Papraščiausiai vertinkim situaciją blaiviai. Liežuvis

del kiklopo sutinku bet del lygumo tai kyla didelis ???Cha cha
istikro rytas ir vel cempionai cia jau dabar galim sveikintŠypsena

aiskumo cia nedaug. vien jau del to,kad nezinome, ar pilnos sudetys bus per lkl superfinala Aš nekaltas patys matete, kas buvo per pastaruosius du metus. taigi prognoze negalima. del dabartiniu pajegumu gincytis velgi galima. lryto pliusas - lygesne susizaidusi komanda, kurios komplektacija gal ir nera labai gera, taciau uzglaistyti viska sugebeti gali treneris. zalgirio pliusas - ambicijos, patyres starto penketukas ir t.t. bus idomu ir tiek Aš nekaltas
apie lkl as daug negalvoju. man pagrindine mintis: "ar turi zalgiris sansu iseiti i kita eurolygos etapa?"

apie dj bukisŠypsena net negalvojau kad dar sitas bjaurus sutverimas gyvas

Tikras kaviansku debilas daugiau nieko negaliu pasakyt!!!
Truputi Zalgirio fanai ziurekit i savo lygi,nes jau slykstu skaityt zinutes kai varo lyg kokie kaimo jurgiaiPiktasPiktasPiktas

Negedink bliamba Zalgiris laimes as tuo tikiu bet kitu asilais vadint vien del to kad jie serga uz kita komanda nereikia…o jei rytas taip zais kaip su kalev tai gali tekt pakovot ir del trecios vietosŠypsena

Neatsibosta jum gincytis???/

Gerai ne kiekvienas taip isryskina savo minusus viesai Taip

Šypsena Va cia ir esme. Visi mano, kad jis flegma ir bus priesh ji lengva. Bet va i Kalevo krepshi 17 primete Šypsena Siaip labai idomi dvikova turetu buti Einikis vs Okunskis Šypsena

Is tikro galiu papasakoti ar priminti nuo ko prasidejo ta ytampa ir nedraugyste tarp Lietrycio ir Zalgirio fanu.Praeitais metais Lietrytis praloshe Saportos rungtynes (nepamenu priesh ka) o kita diena sporto haleje komentatorius per rungtynes praneshe zalgirio fanams. Ir visa sporto hale atsistojo ir plojo!! lietuvis lietuviui vilkas. Nuo tada ir prasidejo pjautynes tarp fanu. As esu absoliutus Lietrycio fanas, bet Europoje sergu uz lietuvius. Kiklopai kodel ziuri kaip zaidzia Lietrytis??? juk jie priesai ir tu esi Zalgirio fanas ir tau visai neidomu kad ten zaidzia lietuviai. Mirkt Ziurek tik Zalgirio machus

noretum

ugnelakis - lietuvos krepshinio istorijos patriarchasApakęsApakęsApakęs
gal placiau galetumet pakomentuot del ko po uzpraeitu metu finalo lietrytiniai zalgirio mergaitem veidelius su plytgaliais dauze?

Man tai net klausimai nekyla.Ir taip aisku,kad ZAILGIRIS!Ne dabar kokia komanda sugurta ir legionieriai(ne kaip Beck’as) ar koks ten buvo… tad sekmes Zalgiriui…

Ne kita diena, o ta pachia. Rungtynes vyko beveik vienu laiku (LR zhaide anxchiau). Ash tada buvau Apakęs nuo tokio elgesio…

2 rio ferdinandas:
Buvai ten? Matei? Ar tik viska girdejai ish nuogirdu? Ash asmenishkai laikau teisingesne kita versija - plyta buvo, kliuvo merginai (o ne merginoms!), bet taike ne jai Liežuvis Nesakau, kad plytomis metytis Gerai, bet tik nereikia aishkinti, kad LR fanai (?) blogi, o Z geri. Abi puses vienodos Blogai Piktas

gyvas gyvas tik dirbu intencyviai tai kompui nebera tiek laiko

Gerai Cha cha

ir kompleksus…

intensyviai Maximoje alkoholi pardavineji, ar ne???
Baisu

teip o ka??

as irgi Šypsena va kai pries maskva los net raudonu plakatu pasidarysiu Šypsena