Zaidimu pirkimas interenetu

gariunuose lupa iki 30lt uz DVD be to mazas pasirinkimas, ir buvau pasiskolines tai nuo VHS nuripine meistrai tad kokybe tik siek tiek skirias nuo vhs. o ten radau uz 4.99 tai apie 25 lt. ir pigu ir manau kokybe turetu buti gera, juk vis gi neturetu but nuripintas, o jei ir bus tai bus bent kokybiskiau. be to dar radau nerealios dokumentikos pigios apie ww2 ir etc. history kanalo nematau o tokie dalykai mane domina.

hehe, nu jo tas sendit tai ir reklamuojas kad pas juos pati didziausia vhs is dvd pasiula. gaila kad jie geimu srityje tokios pasiulos negali pasiulyt, na bet px, svarbu kad priima uzsakymus uz tuos geimusk urie nera net pasirode.

jo, jei jie dar tikrai patikimi,nedaro smakliu jokiu tai is vis zjb, nes tokiom kainom dvd nebuvau mates, nu nebent USA buvau uzrades ivairiu, taciau siuntimas ten kainuoja daugiau tai vel gi gaunasi tas pats. o cia tikrai dvd labai palankiom kainom

BHM forume irgi buvo atsirade tokiu kurie stebejosi tokiom mazom kainom. bet siaip tie kurie naudojasi sendit.com seniai sake, kad tai yra patikima parde.

Manau tuoi visiems norintiems tik isejus zaidimui ji pazaist teks draugaut su originaliom versijom… kaip pvz TOCA Race Driver 2 tox zaidimux … isejo rodos pries 2 men ir jei neklystu jo dar niekas nenucrackino, girdejau, kad Doom3 tures tokias pat apsaugas.

O aš girdėjau, kad turės Securom (o gal Safedisk) apsaugą. Šypsena

kas leicia TOCA Race Driver 2, tai jis butu seniausiai nulauztas jeigu butu koks tiklas juo uzsiimt. jis nera populiarus tarp parsisiunciamu failu, geimas nera super todel hackeriai juo rimtai ir neuziima. va jeigu Doom 3 tures tokia apsauga kaip TRD2 tai hackeriai tikrai juo rimciau uzsiims, ir neabjoju kad ja nulaus Šypsena

Jis yra pakankamai populiarus ir geimas yra labai geras …

nejuokink Mirkt. kiek girdejau, tai yra totali arkada, su simu neturinti nieko bendro. aishku jeigu tu arkadu gerbejas, tai geimas tau tikrai geras ir galbut tokiu kaip tu yra daug Nekaltas

Yra zmoniu zmoniu kuriem butinai reikia originaliu zaidimu, vien del originaaus cd-key, zinau daug cs^ininku kurie turi ta CS bet vistiek perka orginala vien del to kad pamatyt ta magiska skaiciu derini Mirkt

kur ten radai apie ww2??mane ir domina labai tokie dalykai Cha cha

Neperku ir nepirkciau Ne