Žaidimas mėgstantiems skaityti

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

… negaliu… įkvėpti…

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Optimistė… Liežuvis Mirkt

chebra, ar jus tikrinotes pas gydytojus, ar jums netruksta humoro jausmo? ok, ok, man proto tai truksta, bet faktas tas, kad internete zmones neturi humoro jausmo. pvz, vienas bangietis klause manes, kodel mane pykindavo. as jam atsakiau, kad man nevirshkina spermos. jis po siol mano, kad atsakiau rimtai ir dar nusistebejo, kas man tokia diagnoze nustate.

A. Tai teip supratau, kad mane kaltini to jausmo… kaip ten ji… nesvarbu… neturėjimu? JEIGU taip, tai galiu pasakyti, kad juoką supratau. Liežuvis

siaip ar taip, as nepajegi kazka kazkuo kaltinti, nes man truksta proto ir nevirshkina spermos Juokiasi. as tik retoriskai paklausiau.

Visiškai sutinku…

Čia dėl spermos nevirškinimo… Juokiasi

Leiskite pasiteirauti kiek Jums metu?

90% bangieciu visai neturi Ne…kur jau ten turesi ta jausma, jau vien tai kad sedi Pavargęs bangoj reishkia, kad turi kazkokiu psichologiniu-sexualiniu problemu Taip…ash irgi nebeturiu to jausmo Liūdnas

Tureti jausme tolygu jausti, o kaip gali jausti kai nieks nedirgina erogeniniu zonu

cia kas nros ka nors zaidzia?

atrdo kad su hariu ir issiseme…Nekaltas

galvojau, kad čia koks žaidimas bus, o yra gryni pasitalai.eikit į blevyzgas arba pradėkit žaisti Kanda

nu gerai Šypsena metu jums užduotį:

toje knygoje pasakojama apie meilės trikampį tarp mustangų gaudytojo, gražios kreolės ir jos pusbrolio.maža to, karts nuo karto ten prasišlaisto mistiškas bičas ant arklio, kuriam šio bei to trūksta…apie kokią knygą aš kalbu?

palengvinimas:čia iš klasikinės literatūros.dabar tai jau kiekvienas gali atspėti Mirkt

…hm…joje aprasoma, kaip mergina nori nusizudyti, o veliau pateikiamas jos tolimesnis 7d. gyvenimas beprotnamyje, aprasyta jos vertybiu kaita per ta savaite,meile, jos pabegimas ir beprotnamio ir galiausiai mirtis…

ko gero “Raitelis be galvos” Liežuvis

Neskaiciau, bet gal "Raitelis be galvos"?

Cia gal "Veronika ryztasi mirti"?

Taip Mirkt

taip Taip
kas nors užduokit klausimą Cha cha

Yes, yes. Kaip tik neseniai perskaiciau shia knyga.

o as nzn kada Pavargęs net neprisimenu…
galvok kita uzduoti Mirkt

Gerai, ash uzduosiu. Nelabai didele knygute, kurioje rashoma apie vieno senelio gyvenima. Jis zvejys, turi Drauga berniuka. Senelis neturtingas, bet syki ishplaukia i jura ir pagauna didele zuvi…