Yra proga

o ka, Anita, butu labai idomu tureti namuose ant zidinio diiiideli ekvatoriska tarakona Nekaltas

Arba tris, bet mazesnius bet vietinius, m Mirkt?

… pakistus po padidinamu stiklu Cha cha

Nyyyyyyy. negalima taip su gyvuleleys-vabaleleys… Jiemns gereu ant zidinio pastatyt tris mazycius foteliukus…maza tevelizoriuka…dar kanors… nu kad grazu butu, nu? Laimingas

tu turbut sito siaubingo Dievo tvarinio padidinto varianto nesi mates! tik betruko, kad skraidyti pradetu… Piktas tarp kitko, sako kad jie prie ekvztoriaus ir skraido. o tu jiems foteliukus… Apakęs o gal jaunavedziams naujo gyvenimo proga graziai supakuotu keleta???..

nū i prisyfantazavuot Piktas Cha cha kad man juokių vabalų nyny Cha cha vos atsikračiau …

Apakęs Baisu Apakęs nu pashka ir pavarei Apakęs Baisu Apakęsblyn, gyveni zmogau, o pasirodo ne neitari, kad artimas draugas turi tokiu polinkiu, tokiu fantaziju ir jam gali kilti TOKIU ideju Apakęs Baisu Apakęs

as nenorejau, mane isprovokavo Drovus Cha cha (kitais zodziai, aplinka kalta… Cha cha Cha cha )

Sveikuciai Cha chaAtskleisiu paslapti ir pranesiu, kad tie paslaptingi jaunavedziai tai as - Moteris bubbles ir Vyras 379 Susipazinome jau senokai,praeitu metu pavasari, temoje “dizaineriams”(berods) parasiau zinute, o po kiek laiko gavau i privata laiskeli nuo 379. Jis prase susitikti, nes buvo apakes nuo sutapimu: abu skorpai, gime ta pati menesi ir diena !!!, jis architektas as dizainere, vilnieciai, gyvenam per 2 km vienas nuo kito… Na ir susitikom… visam likusiam gyvenimui ApkabinimasPer Velykas Ispanijos kalnuose esanciame vienuolyne,virs debesu, skambant baznycios varpams jis- Karolis, man pasipirso FlirtasBeje mano vardas Aurita Tuokiames (tikrai ne is reikalo !!! rugsejo 18 diena, 15h Vilniaus Bernardinu baznycioje. Kas norit pasveikint, isgert sampano-mielai prasom Cha chaIr beje rugsejo 18 ne siaip sau data. Rugsejis-ruduo( o mes abu gime rudeni) ir diena 18 (esam gime 18 diena) Aciu uz sveikinimus Gėlė

kap visi tap ir asen Cha cha o ka tave is VIP ismete?? ir kada net nepamaciau Šypsenajei kas vyks prasyciau i privata nes dirbu nchrn. ir retai beuzsuku ilgesniam laikui

Sveikinu, maniau gyvenime taip nebuna, ir vatai tau Šypsena daug laimes judum Gėlė

Didelis dekui Žvaigždė

nuostabu… be komentaru - tik kuo didziausi palinkejimai is visos Širdis glebis Gėlė ir palinkejimas grazaus ir ilgo gyvenimo Apkabinimas abiems… ir jusu vaikaims… Apkabinimas Žvaigždė

truksta zodziu Nekaltas pasirodo gyvenime buna ir tokiu istoriju… Mirkt labai labai sveikinu Taip Gėlė Dovana Tūsas

OK, sveikinimai bus vėliau, o dabar nepameskim pradinės minties apie balių TūsasJei tai būtų klubo susitikimas, tai šaukštukas kažkada jau senai siūlė rugsėjo 1 d. (nežinau kodėl jam ta data patiko…juk reiks vaikus vesti į mokyklą) Cha chaO jei vestuvių reikalas, galima bet kada…ir jaunuosius atsivesti Myliu (na…ir jaunosios užtektų). Vieta jau aiški…kalbėkit ką norit, bet tradicijų negriaunam…ČILI KAIMAS Kietas

siaip as siuliau 2 diena(ketvirtadienis),o visa kita jau parasei. p.s.matau jau i rudeni tikrai nusitese,priestaravot-nesulauksit Šypsena

Na tai ir nutarta Cha cha Ką kiti mano?

arba siandien Suaktukui bloga diena, arba as kazko cia nesuprantu Pavargęs

Dėl meeto reiskimes cia. [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/306733.33 3-=(159470840](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/306733.333-=(159470840)

Didelis Dekui uz visus esamus ir busimus sveikinimus. Labas