Ydomu kas Lietuvoje dominuoja: baikeriai ar britvininkai? IR KAIP SUGYVENA?

Gerai

[quote]
jkulnas rašė:
Savaime aisq pasigirk kiek kartu su britva nestojai mentams,kokiu greiciu mieste lakstai tai tuoj susidomes nereikalingi organaiCha cha

[/]
jkulnas: gal uzteks antipatiju? manau cia visi sedi vienu tikslu - dalintis informacija ir pareikst savo nuomone. ar jau ir to nebegalima daryti?

ziurke: manau cia klausimas tikrai gerai sustatytas.

penthauz: mano nuomone ta dominacija yra 50 ant 50.

kas link cioperistu,mano nuomone nes ash pats ta ant saves jauciu tai zmogaus gyvenimo budas.Man nera poreikio popmuoti adrenalina ish didelio greicio,man maloniau sukti gera draiwa,nebuti isitempusiam,o jausti harmonija tarp baiko vejo ir grazios gamtos,todel dazanai vazinejam be shalmu.Ypac gerai jautiesi ilgose kelionese,kai i diena prasuki po 500-800km tada ir supranti kuom skiriasi sportinis vaziavimas miesto gatvelemis ar uzkimshtais plentais nuo tiesiog vaziavimo baiku kazkur kalnuose ar palei koki vandenyna…

Dnepras tu klysti. Man motas mano life daug ka reiskia. Didele vasaros dali pravazinejoo su dvirate transporto priemone . Taciau mano gyvenime sdominuoja britva, nors buna "kiaule" o kartais ir ciopas. Ir tavo argumentas del zmoniu turinciu britvas del ju laiko stokos ir prabangos yra nesamone. ZMONES DIRBA DARBOOS IR NETURI LAIKO tiek kiek tu, todel ir isvaziuoja retai pavazinet. Uzsieni tikrai didziule dali pagyvenusiu zmoniu vazineja su britvom. Ir cia ne argumentas kad kai busu senas pirksiu ciopa. NESAMONE.

LISKOO as juk sakiau,kad dazniausiai taip buna tik gal reikejo pasakyti kad sita pavizdi paemiau is savo pazystamu.Tiesiok mano draugai kurie seip vazineja masinom ir matociklas yra tik pramoga mazdauk kaip man nueit i atrakcionu parka jie visi nori tik britvos.Bet as tikrai sutinku kad jei zmogui motociklas yra gyvenimo budas,jis tikrai renkasi nevien ciopus.Ir as labai gerbiu tokius zmones kuriem motociklas yra gyvenimas ir man visai nesvarbu ar jis vazineja su britva ar ciopu ar su sena kiaule svarbu jo poziuris.Tikrai nenorejau taves izeist LISKOOAlus

Dnepras viskas o.k Šypsena Tas ir yra kad cia LIFE. Gal bus momentas kai as is vis neturesiu saiboo. Nesielgsiu kaip Janis ,bet man px nusipirksiu NAUJA RUSKA UZ 500$ ir ka vazinesiu nes man bus zjb nuo puciancio vejalio ir vaziuosiu per atidarymas ir uzdaryma su visais kolonoj Šypsena

O man atrodo kad nuo tokio oro chebrai pradeda stogas vazioti,nei pavasaris nei ziema,visi perdetai jautrus,vat butu shilta visi varinetu tai tikrai tokiu jautriu temu nieks neparintu

Va cia tai mano tipo zmogusGeraiGeraiGeraiAlusAlusAlus

Hehe, Liskoo, gerai pavarei. Raspekt

jo lisko ce pavare labai romantiskai

Dneprai, kada duosi Honda isbandyt? Šypsena Net uzpakalis niezti nuo sedejimo be moco, o ir oras dabar beveik tinkamas.

Nu blia hebra parasiau kaip yra! Px kad turiu ta R1 jis man pasikelimo nesuteikia. Viena diena turi, kita diena galiu nebeturet Šypsena Gal ir nevisi mane “myli” bet nemegstoo bernoo kurie is saves stroina! Bet nemegstoo ir tu kurie “verkia” kad rubliu nera! Nu ka casarop reikes ir AlusMirkt

Dneprai, kada duosi Honda isbandyt? Šypsena Net uzpakalis niezti nuo sedejimo be moco, o ir oras dabar beveik tinkamas.

[/quote]

Matai sestadieni vienas su mano hondike biski plojosi tai sulauze priekini sparna is siektiek posuki pagadino,tai sendien daviau kad sutvarkytu tas veikejas,tai va kai sutaisys tada ir duosiu,nes dabar be posukio i miesta negaliu islekt,nebent pats atlektum.

Is tikro kox skirtumas su kokiu aparatu vazhiuoti?
Nori varai su choppu, nori su britva, nori su endurke.
Visi pan. kainuoja, taigi prievartos dabar nera ka pirkti, ne taip kaip senais laikais jawa, cz, dnepras, iz.Šypsena
Svarbu kaifas kai sedi ir lengvai skrendi, jauti, kad gelezhis kuria apzherges priklauso tik tau. Zjbs.Šypsena
Va turiu dar dnepraŠypsena tai vel noresiu perlekt, reiks TA susitvarkyt, nes 2 metai kaip negalioja. Ant prikolo bus gerai. Va tai palyginsiu kaip eina rusas ir po to japonas Šypsena

Matai sestadieni vienas su mano hondike biski plojosi tai sulauze priekini sparna is siektiek posuki pagadino,tai sendien daviau kad sutvarkytu tas veikejas,tai va kai sutaisys tada ir duosiu,nes dabar be posukio i miesta negaliu islekt,nebent pats atlektum.

[/quote]

nu va jau ir pakrikstinai Šypsena

VajetauLiūdnas Kokie kvaili kaikurie litovcai, nieko nuostabaus, kad jiems tik 4 kausai terupi ir kiek ant spidoŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia As nenoriu siulyti savo nuomones renkantis baika, tik paminesiu, kad britvos yr viekartiniai trapus zaisliukai (panasiai kaip vienkartiniai indai), kur po gero pasilakstymo reikia daug ka keisti, o ciopai (tikri ciopai!!!!!!!!!) amzinas dalykas (na beveik, priklausomai nuo seimininko)Kietas O dar kas domisi naujom technologijom, tai gali pastebeti, kad ciopai (tiksliau dragai su V2 varikliukais) lekia kaip lietuvaiciu pamegtos devetos britvos!!!

amariuk,tu cia atsargiai,bo dabar pasipils kruva britfanu su visokiais argumentais,arba prades durninti.Mano nuomone irgi 100% atitinka tavaja,bet cia su demokratija nelabai ir britvu tema truputeli tabu,cioperistai cia gan ramus,nu naturalu bo toks ju gyvenimo budas Šypsena Alus

amariukai, matau esi bardzo nailepshas naujausiu technologiju specas. O tie dragai i posukius eina irgi taip pat kaip lietuvaiciu pamegtos devetos britvos ??? Jei taip, man du suvyniokit prasom Niam niam

leu leu leu

Britva yra britva,cioperis yra cioperis,kaska megsta tas ta ir naudoja juk negali irodyti britvistui kad cioperis yra geriau Juokiasi ir atvirksciai… o del dominavimo tai cioperistai sjiezduose daugiausia reiskiasi … karoce labai gili tema papuole truksta zodziu…