www.ebay.com

ai gal nevark, dek kokia 10-15proc, patarpininkausim PinigaiCha cha

ok

sweiki Šypsena
Kas galite padeti ?
Reikia Ebay uzkelti kaina, mainais papildysiu jusu telefono saskaita 10lt.
Parasykite i privata

[quote] sweiki Šypsena
Kas galite padeti ?
Reikia Ebay uzkelti kaina, mainais papildysiu jusu telefono saskaita 10lt.
Parasykite i privata
[/quote]

Tap bekeliant galima ir paciam netycia nusipirkti Šypsena

Tap bekeliant galima ir paciam netycia nusipirkti Šypsena

[/quote]

JuokiasiJuokiasiJuokiasiGerai

ten nerašo,kas,kaip,kokiu adresu siunčia prekę,per kiek laiko ateina,kur atsiimti.,rašo, kaip paprasta išsiųsti pinigusCha chaNekaltas

koks Lietuvos zip kodas?

zip kodas yra tavo pasto kodas

ką pats randu-greitai atsakoCha cha,ko reikia-niekaipCha cha
įvedžiau google.lt zip kodas ir suradauŠypsena

gerai, daugiau neatsakinesiu Cha cha

Kaip matau neturi supratimo apie pirkima per ebayCha chaJuokiasiBe be be
Perki ne uz savo pasiulyta kaina,bet uz priesh tave siuliusio zmogaus kaina,kurios tu nemataiCha chaJuokiasiBe be be
Pirma ishsiaishkink su taisyklemis,o tik tada kliedek vaikiukCha chaJuokiasiBe be beJuokiasi

kas kaip - dažniausiai rašo(gana detaliai) kiekvienas pardavėjas prie prekės
adresas - kokį užrašysi, tokiu ir atsiųs
laikas - priklauso iš kur siųsi, ir per kokią kurjerių tarnyba tai bus daroma

skaityk ir pats viską suprasiŠypsena nieko ten sudėtingo nėraLabas

o kaip jam siųsti pinigus,kai jis rašo,kad "not shipint to Lithuania,USA only" o prašo apmokėti nipirktą prekę-aš nemoku.

Kiek laiko prašys apmokėti,jei nemokėsiu,kadangi kortelę gausiu už 7dienų?
ačiū už atsakymus!

Keistai cia tu. Jei zmogus aiskiai raso kad nesiuncia i lietuva, tai kuriu galu reikia pirkti.
Kitas dalykas - perki, bet neturi galimybres atsiskaityti. Cia kaip atejus i parduotuves sakyti “as dabar nemokesiu kadangi alga tik po sasvaites”…
O pardavejui taip ir parasyk kad esi is lietuvos, kad turesi galimybe atsiskaityti tik po 7 dienu ir ziurek ka sakys. Gal pasigailes, o gal pasius velniop.
As asmeniskai labiau megstu kai zmonese skaito kas parasyta ir kai laimeje aukciona is karto susimoka. Tada per tas kuklias 7 dienas pinigai jau buna ikrite is paypal ir i mano banko saskaita. O tas kaip zinia, tikrai dziugina sirdi Šypsena)))))

okaip vadinasi tas aukcionas kur parduoda mentu konfiskuotus daiktus?Šypsena

aišku,ačiū

daug kartu siunciausi is ebay.com ir viskas lyg jegele. tik va pasiskajciau kajp cia galima sucheetint su muitas. viena karta teko moket,ne man,be vistiek nepatiko Girtas

bet wa o jei nori kad grazintu $ geriausia ebay.com amdinistracija rasyt? nes vienas lajkrodis nedakeliavo iki manes Nekaltas

Prisijuni prie Paypal accounto, eini i Resolution Center ir ten paspaudi Report a Problem.
Gali buti kad ir neatgausi pinigu.

nu as manau kad gali…Nekaltas nes jau senokaj taj buwo Nekaltas

O tai galit paaiskint kaip ten tiksliai sistema veikia? Sakykim as nusiunciu pinigus per paypal’a ir man jokia preke neateina… Tada as rasau reporta ebay ir is ko tas ebay isreikalauja pinigu? Kokiais budais? I teisma kreipiasi ar kaip? Ar turi priejima prie pardavejo saskaitos? Paaiskinkit jei kam nesunku…
Dekui.