wtf?

dabar pas kas antra kompas su kokia nors programa ir OBD fyske Cha cha pats neturedamas nei programos nei patirties pastveriau bendradarbio laptopa sumaigiau bele kaip, ant airbag delete spustelejau ir nebedega 2min lempute, o po keliu s uzgesta kaip ir anksciau Cha cha o srvisus man atrodo jau italas patvarke nieks niekad neuzsidega Cha cha

burtininks> gal konkreciau gali Šypsena

veil>sakai ne plesikavimas…nu nu Cha cha po garantinio gal zmogus ir garaze nores pasikeisti tepala,bet kadangi vag marketingistai plesikai,tai jam vistiek teks pas juos vaziuoti…tu cia skaitai ne plesikavimu?

konkreciau- nepasakei kas per masina, be to as ne prie darbinio kompo

VAG bent diagnostika prieinama. Paprasciausia iranga nera brangi. Man net kraupu pagalvot, kaip zmones perka kokius prancuzus, italus nedare diagnostikos. Daznas servisas neturi jos, nes kaina net servisui per didele, arba neapsimoka. O kiek ten klaidu gali but, agregatu darbo nukrypimu nuo eksploatacijos … paskui nuvaro pas atstova, nes iranga tik ten turi, suzino ka keist reik, tai net silpna pasidaro

antiks apmuzzz Cha cha

Dagryje nulina uz 15lt, dbr akcija ir tepalu keitimui.

veil>kartais uztenka kopusteli pakrutinti,nereikia nei diagnostikos. va naparnikas atleke su volvo 850 i servisa diagnostikai ir paprase is jo 300lt Juokiasi,pasikapstes po google suzinojo,kad masina pati turi diagnostika ir viska galima nusinulinti…grazu ane Juokiasi

matai tai volvo. Idomu ka su prancuzu, italu ar japonu darytum, jei ner nuskaitymo su kodo ismirksejimo ar kazkuo pan.

Press and hold the right button. (odometer reset) now switch on the ignition (oil lamp will not flash, but on at all times) press the right button again (insp is now displayed) pull left button. (clock set) (------ are now displayed) Pull left button again bandyk

japonu? esi ji turejes? ten nieko nereikia daryti,jis tokiu nesamoniu nepraso. mano draugas siauliuose turi diagnostikos centriuka,tai per 5metus tik kelis japonus tetutejo,nekalbant apie roverius ir audi Juokiasi

nu nu ir kur cia randas tas serviziukas? Pagegiu gatvej gal? Nekaltas

ne apie prasyma nulinimui kalbu, o apie klaidu diagnozavima, agregatu darbo parametru matyma.

julius>elnio teritorija,pas einara

veil>tu apie kokius japonus kalbi?

Situos ln1 trint, kad ir iranga, kainuoja max 80lt (jau parase kaip galima trint neturint nieko). Priedo ir parametram skaityt. Nekalbu apie naujausias masinas, bet statistinio lietuvio masinai, to pakanka. Ir manau, tai privalumas VAG grupes, kad tai pigiai prieinama.

siaurom akim Juokiasi

bet foto pavadinimas tai super…

dr> bet kiek esu girdejas ir lankesis tai pagegiu gatvej vienas is geriausiu siauliuose lyg ir. 70lt diagnostika pas ji.

reikia tik zinot kokius mygtukus pamaigyt, ir galima vietoj VAG paciam visus “oil change” , “service now” panaikint be kompo Gerai