Within Temptation

mano kaimynas fanasLaimingasgal supazindint?Drovus

Ne tokia jau ir nežinoma Cha cha

Cha cha

na tiesa sakant nelabaj seniai, gal kokius 2 menesius…, o gal ir daugiau…Cha chaCha cha bet siajp labaj fajna grupeGirtas o Cd taj zinok ieshkojau, bet kazkajp neradau…na ne wisur ieshkojau, bet…manau, kad Lietuvoj gali neboot…Lietuvoj si grupe nera labaj populiari…Nežinau

Grupe tikrai gan originali, gera muzika groja.
Sakyciau siek tiek i Evanescense panasu…Man patinkaŠypsena

Paklausyt paklausau, bet nesu fanas. Tikrai liux balsas. Ir beja, tokia tema buvo Mirkt

siaip taj joa, gal tik ash bendrauju su tokiajs zmonemis, kurie jos nezino…LaimingasLaimingas

niuz wa, dar wiena mano bendraminte!Cha chaCha chaLabas

Gali…Cha chaCha cha

Ice queen man labaj patinka…taj pasirodo ir per radija ja groja…Cha chaCha chaCha cha

aham…Mother earth buwo pirmoji sios grupes dajna, kuria ishgirdau…nereali…GirtasGerai ash net ishmokau melodija pianinu groti!JuokiasiJuokiasi

Ispradziu gerai issivalom akis. Tuomet paziureim dar karta paziurek, kas sake, kad sita grupe sh… Man atrodo, kad kazkoks MAJORAS pasake savo nuomone, o ne as…

man labaj fajna ju dajna ice queen Mirkt

Man irgi…Cha chaGirtas

[/quote]

na tiesa sakant nelabaj seniai, gal kokius 2 menesius…, o gal ir daugiau…Cha chaCha cha bet siajp labaj fajna grupeGirtas o Cd taj zinok ieshkojau, bet kazkajp neradau…na ne wisur ieshkojau, bet…manau, kad Lietuvoj gali neboot…Lietuvoj si grupe nera labaj populiari…Nežinau

[/quote]

hm… zinai sita grupe pora menesiu ir jau vadini save ju fane? Nekaltas

Kazkada per TV rode ju gyva koncerta - tai ziauriai fainai buvo.

Nemaciau…Žliumbia kaj kita syki bus, praneshk, oki?..Cha chaCha chaCha cha