WarRock Free MMOFPS

bl registruojantis nereikejo jo db validatinau vel jo prasho kas cia per *pimp…*nia? kas tas yra?

bl nepasijungia nesuprantu. kas tas promo code?

promo code is bendros patirties o ne sitam atvejui tai yra kodas kuri suvedi ir gauni nuolaidu, prizu, ar dar kokio s. Dazniausiai ji gauna pastovus vartotojai. Jai tu jo neturi tai ir nebutina reiskias suvest

Kuo skiriasi nuo battlefield serijos ?

Negaliu pasakyt nes nesu žaidęs BattleFieldo Nežinau

Promo Code - tai kodas kurį gauna tie žaidėjai, kurie WarRock’ą preorderino (užsisakė). Jiems yra suteikiamos papildomos teisės pvz jie gali pirkti tokius ginklus kurių paprasti žaidėjai negali pirkti ir t.t.

Ble su tuo promo kodų kankinuos užpiso ir išjungiau… Dbr pasiskaičiau nereikėjo nieko rašyt:/ Nu dbr jau lošiu!;D

Kartoju. Promo Code langelyje nieko nerašot nebent esat nusipirkę WarRock’ą iš intiko Be be be

Kodėl pastoviai rašo You Cannot join? kada bandau jungtis į servą

Jau susitvarkiau… Bet kažkaip cd pirmas įspūdis buvo geresnis daug;]

Jeigu bandai joinint kokį room’ą ir meta tokią lentelę tai pabandyk eit į kitą. Anyway šiandien prifilmavau medžiagos, beliek sumontuot ir įmest į youtubę, ten apytikslei viską paaiškinsiu kaip kas kur veikia Be be be

Nepatiko man šis grajus, nevykusi cs kopija.

Čia ne CS kopija, čia savotiškas CS ir BF hybridas geimerių akimis.

Nu man čia šlamštas Šypsena

Visiškai sutinku Šypsena
CS’ą jis visa galva lenkia, tačiau iki BF jam toloka dar Šypsena

Na man atvirskčiai atrodo Šypsena CS daugiausiai žaidžiamas iš šiu žaidimų.

Jeigu tau čia šlamštas tai nėra reikalo spamint temoj Be be be

Taip yra todėl, kad ten visiškai nereikia sugebėjimų. Tik išmok greit aim’int į galvą ir space’ą pastoviai spaudinėk - būsi “da best”. Su BF šiek tiek kitaip viskas. Jame viską lemia komandinis žaidimas, kas pagal įdėją turėtų būti ir cs’e, tačiau toli gražu taip nėra. Beto, jei žaidimas žaidžiamiausias, tai dar nereikšia, kad jis geriausias.

buvau atsiuntes is tako FTP, bet su virusiuku papuole …taip kad jei kas ruosiates siusti, tai nepatarciau Mirkt

Nežinai nesakyk, jei lošei tik masofkese tai ir tylėk, nepises proto, kad nėr komandinio žaidimo. O kad ir CM lošiai tai matosi, kad toks ir klanas buvo. Na pagal grafiką ir panašiai tai tikrai nėra geriausias.

Negalima savo nuomones pasakyt ?