waperems bite+ rodo emocion

Nokia stabdo

zinot, biski ir winwapas stabdo Cha cha ciuju reix paveixliukus isjunkt, nes kol po 1 uzkrauna…

Pas ka gprs 10 klases, tai dar galima kenteti Šikšnosparnis

Pala,kas cia jum visiem stabdo? Animaciaja? Scroll’inimas? Ar ilgai puslapius krauna? Mano t610 niekad nebuvo spartuolis,bet kazkodel daba nesuletejo Nekaltas

Su CX65 ir man stabdo biskeli.Bet galima kenteti.Bet kartais uzknisa,visgi yra iseitis-isjungi paveiksliuku rodyma.

Nu Nokia 6310i netaip ir stabdo.

tjgi pas tawi(daliax) ju nerodo…ar rodo ???

Liuks Gerai… Tik paskutiniu metu kazkaip bite+ man nespalvota Liūdnas. Ir kodel gi? Pas mane 3650

Pas mane su x450 bite irgi nespalvotai rodo, o su m55 viskas ok Laimingas

Aciu bitei jau sakau atejes ishkoliosiu nx kiekviena vakara wapas neina paaishkejo kad jie emocijas tvarke nors del to wapas leciau eina Liežuvis Bet px graziai Atrodo Gerai Šypsena aishku galetu paieshka ivest nes ziaurei reikia taip pat naujienu bei dienorashciu komentavimus Labas tada visi waperiais pataptu Gerai

Taigi jau veikia komentavimas! Liežuvis

Faina! Šypsena Bet gaila,kad pas mane kotai nespalwotai Liūdnas

Nu tikrai keista Nustebęs negi telefonui galima išjungt spalvas? Ne tėlikas juk, PAL dekoderio įstatyt nereikia Cha cha

Ai jai jai kaip grazu. Pas mane nestabdo ir viskas spalvotai. Laimingas

Cia kaip kada,kartais spalvotai,kartais ne,bet emociju spalwotai dar nemaciau Nekaltas

man jau ne stabdo. cx65. ryte buvo x-evas gprs rysys

Įdomiai atrodo kai išjungi grafiką- rodo ne simbolius, kuriuos parašei, o smailo pavadinimą Nekaltas

Na,seip stabymas siox tox jauciasi,bet del emociju tai werta Šypsena

pas mani irgi rodo ir spalvotai.saunu. Apakęs

Visks normalei.Nieks nestabdo,tik bite paskutiniu laiku pievas pjauna su wap