waiting for...

85-87 59 - 87-85 Ne per daug cia skaiciu ?Ne

Shtangini
tai kad tu ieshkai nuobodzhios mergelkos Nekaltas kad sedetu tik su tawim namie ir ish namu su draugais ne kojos nekeltu Nekaltas
na sorry, bet man tokia nuomone susidare
o dar tie tawo reikalawimai tai ishwis…
galbut pazhwelk kartais giliau i zhmogaus widu, o ne ishore…

Man irgi taip pasirode (gal klystu?), kad tau ta isore taip jau labai svarbi, kad turi panos krutine i keliu cm intervala sutilpti? O ir tu panoms turetum patikt tik todel, kad raumeningas esi? Na ka, sekmes beieskant Šypsena

aisku kad klystat Šypsena, jums siek tiek levoka nuomone susidare istikruju …ne butinai zmogus turi but nuobodus kad elgtusi taip kaip as noreciau

o ash rukau kai parovozas, tai jau nerimtas skaitausi? NekaltasNekaltasNekaltas

kaikurios man irgi taip sake, nors nelabai jau taip ir atrodau Mirkt

Nipergyvenk, su baisiai rimtais buna baisiai nuobodu Šypsena

kaip ir su baisiai rimtom MirktCha cha

…bet viena diena mergina gali buti labai rimta, o pvz. kita diena atsipalaiduoti ir pasiausti su draugais kokiam klubeNekaltas

o jam va tokia netinka. :v gal jam namu sheimininkes reikia Nekaltas

Mes tau galim internetine zmona parupinti, turiu patirtie(viena pora jau suvedziu). As labai rimtai.Šypsena

Fainai, kad mane "jus" vadini Laimingas Tikrai nebutina Šypsena

Patarimas: neieskok merginos internete o ypac rimtai draugystei, nes cia galima apsimesti bet kuo, nor ir rimtaja mokslu daktare, kuri nori atsiduoti seimai. Pati esu nusvilus ir tau patariu nebandyt laimesŠypsena

Beto, tikra meile ateina tada kai tu jos neiekai, nelauki ir nesitikiŠypsena

[quote]
no_angelaz nesvarbu kaip paravozas ar ne, bet vistiek nemegstu rukanciu panu Šypsena

[quote]
Missx rašė:
Beto, tikra meile ateina tada kai tu jos neiekai, nelauki ir nesitikiŠypsena

taip as su tavim visiskai sutinku missx

Siaip kiekviena mergina gali buti rimtaTaipJei tik ji to noriCha cha

waiting for… Christmas?

crd Cha cha
pilna fraze butu: "What are you waiting for? Christmas?" Cha cha
kelia juoka mane sita fraze visad;]
ok cia nukripymas nuo temos

StanginiS, tu galvoji jom tik bicepsaij tricepsaij reijkalingi?
jeigu dauguma tavo draugu gyrtu taij kad esi sportiskas,linxmas,simpatiskas,grazaus harakterio ir kalbus tai butu kitas reikalas
o cia taij… kad tu pavalgej dopingo biski ir pakelnojaij stanga nieko manau is mergu nesudomins…
Best regards. Pneumant Labas