vyro pavarde

As irgi uz GeraiMano pavarde - mano brand’as Cha cha

Ir mano Taip. Ir bus tokia net tuomet, kai man bus 45-eri Cha cha Nebent vaikai labai prasytu pasikeist, kad butu vienodos? Nekaltas Keiciau pavarde dukart. I pirmojo vyro ir iskart atgal Cha cha, nes supratau padariusi nesamone Cha cha Popierizmai man nepasirode labai baisus NekaltasIr dar mergautine pavarde man leidzia nesijausti nejaukiai del to, kad Vyras pavarde “nesioja” jo ex.

vo, tai man irgi vaidenasi, kad pasiteisinima del popierizmo mazna susigalvot iskart Cha cha na, o siaip tai jumi gerai, jusu pavardes musiau grazios, mergautines…a mano, tai Veee kazkada norejau pasikeisti i mamos mergautine, nes jos labai grazi, tokia trumpa, bet pagalvojau, kad labai jau teti izeisciau, tai ir meciau i sali ta pragariska minti Cha cha Nekaltas

Nebutinai del popierizmo. Na man mano pavarde patinka, nors irgi mamos grazesne mergautine, ir Vyras pavarde visai nieko. Ale as neisivaizduoju saves kitokia pavarde. O dar tas mitas, kad pakeitus pavarde keiciasi gyvenimo kelias. Ai, na, nezinau. Kai nenori kazko daryti - gali prisigalvoti min.100 priezasciu to nedaryti. Mirkt

man jau mano mergautine nusibodus ir as visai mielai vaikstau ir vaiksciosiu aks bebutu su vyro pavarde. o del stereotipu, tai arba visai daryt pavardes be galuniu arba laj buna kajp yra. Bo jei moterys -yte 45metu tai gal tegu ir vyras pasiima jos ta pavarde su -yte va tau ir stereotipai kur islenda Cha chao siaip mano mociutes ir diesuko pavardes buvo -is ir niekad i -iene ji nekeite… nu gal kad senais laikais jie zenyjos

Nu blyn Mirkt pagalvojau pagalvojau ir aš apie tą pavardę…Ai, reiks musiau ieškot kito Vyras ir tokiu būdu vėl pakeist pavardę…Bo dabar vyro neliko, o ta likusi jo pavardė šiandien mane sunervino, kai atsiminiau… Nekaltas Mirkt

Kodel keichiau po skyrybu atgal i mergautine pavarde… 1. Diplomai, vairuotojo pazhymejimas, kvalifikaciniu kursu pazhymejimai, darbines patirties ir sferos sritis, visur buvo -yte (beje ash nieko taip ir nekeichiau, netgi po santuokos, tik pasa). 2. Su vyru kaip ir ishsiskyrem, be to… jo pavardes shleifas, netgi pats santuokos buvimo faktas po shiai dienai mane karts nuo karo persekioja (atitinkamos instancijos) 3. Ash nebesu to vyro zhmona, mus sieja tik vaikas. Vaikas turi tevo pavarde. 4. Jau yra kita -iene, kaip ash galiu buti irgi tos pachios pavardes savininke? 5. Mano mergautine labai grazhi.

Yra pasaulyje susiklosčiusi tokia tradicija - priimti vyro pavardę susituokus. Ir suteikti ją kartu sugyventiems palikuonims. Taip buvo, yra ir bus. Visur, visoje žemėje. Gal ne? Jums, matau, labai norisi pūsti prieš vėją, ir vis tas mano “ego”, ane? Kietas Nu, pūskit pūskit, jei patinka, ką su jumis daryt Cha cha

O man pagyvenusios bobos pavardė su galūne -ytė, -aitė, -ūtė skamba kvailai. Na, stereotipas daro savo MirktIr dar: pastebėjau, kad netgi esant tokiai pavardei į vyresnę Moteris visi kreipiasi “ponia”, nors gi turėtų “panele”. Kodėl dabar taip? Kanda Cha cha

Maniskiai (7 ir 8 metu) jau praso… tada siulausi pasikeisti savo pavarde i Kiausiniene, o ju i Kiausiukus ŠypsenaKiekvienas pasirenka, ar brangesnes tradicijos, ar asmeniniai principai.

Gerai, kad galima rinktis ištikrųjų Mirkt

nu kai man bus 45, as busiu iute Nekaltas Nu ir kas? Cha cha Senmerge ir tiek Cha cha

Bet ar del to tavo artimieji myles tave maziau? Manau, kad nea. Tada koks skirtumas. Svarbiausia - pati zmogaus asmenybe. Mirkt

Griztant prie neseniai buvusios temos - Grybauskaite, bent jau man, kvailai neskamba Nekaltas Ir Mainelyte neskamba kvailai Nekaltas Gal vis tik nuo zmogaus, “nesiojancio” pavarde, priklauso?

Nu vat, jei mano vaikai kada nors susinepatogins del mano pavardes, tai nebus jokiu klausimu - pakeisiu Taip.

nu, o Europos komisare Grybauskaite irgi kvaila Tau atrodo ?

Pritariu. Marcenaite skamba neblogai, ar nea? Nors ji turi du vaikucius ir ivaiki - visi skirtingom pavardem - ir del to nedaro juk jokios problemos. Bet gal cia menininkai del to nesuka galvos, nes jiems, matyt, tai svarbu. Nekaltas

Gerai

problema ne pavardėse o mūsų galvose Šypsena

Juokiasi Aš nesakiau, kad Moteris su tokia pavarde kvaila, nepreuveličivaj, požaluista Mirkt, aš sakiau, kad pavardė kvailai skamba LiežuvisNa, nežinau, kažkaip labai jau ausis pripratus tas įžymių žmonių pavardes girdėt, nekreipi dėmesio paprasčiausiai, sunku vertinti tą skambesį Cha cha Bet šiaip kažkaip negražu man sena moteriškė -ytė, asociuojasi su kvaištelėjusiom senmergėm mokytojom mokykloje ar šiaip emancipuotom bobom, nežinia ko besidraskančiom, kad tik išsaugoti savąjį “aš”, ir pan ŠypsenaAš už tradicijas Gerai, ir dėkinga savo mamai, kad neišsi*isinėjo ir pasirinko tėvo pavardę, ir nebuvau priversta gyvenime aiškintis, kodėl jos kitokia pavardė Liežuvis