Vyriški drabužiai

Tikrai verta 2-3 kartus per metus palekt iki lenkijos smutkiu pirkt. Ryte anksti isvaziuoji, vakare gryzti. O sutaupai tikrai nemazaiTaip

Siaubas- kokius kostiumus siuva lietuviskos siuvyklos.
Atrodo, kad kiekvienas vyras turi buti atsikisusiu pilvu ir dar kuprotas. Kelnes pasiutos nesioti po nukarusiu pilvu. Ant geros figuros visokie Lelijos gaminiai guli siaubingai.
Apie batus isvis tyliu- Lituanikos cerevykai nebent i ferma skirti eiti, bet kad jas isardeJuokiasi
Ech, kazkada i Giro buvau uzsukes- siule marskinius po 650, kostiumus po 3000-6000, dzinsus po 600-800. NormaliaiJuokiasi

Jus cia vyrai nezliumbkit be reikalo-patys kaltiNekaltas
Pazystu zmones,skirtinguose Lt miestuose bandziusiais prekiauti gerais daiktais uz normalia kaina-sh… gavosiVeee
patys prisimenat-buvo ir Calvin Klein Vilniuje,ir Lagerfeld arba Diesel Kaune ir dar gausybe geru brandu ivairiam skoniui ir kisenei.
Nebera-ir neaisku kada bus.
Man paciam neseniai buvo kilusi ideja atidaryt padoria krautuvele-turiu galimybe bet kuriuo metu uz padoria kaina ivezti tikrai geru “shmutkiu” vyrams,kuriems ne visiskai ph,kaip jie atrodo ir pasiryze sumoketi truputi daugiau,nei 4U Veee
Deja,pasitares su zmonemis,apsigalvojauNe
Patys suprantat kodel.
Labas

na kaip supratau, tai H&M ieskosi darbuotoju dirbti LT…
taigi bus ir jie… Šypsena
siaip svedijoj butent HM parduotuvej likau ilgiausiai… Šypsena
fainus drabuzeliai ir kainos nesikandzioja…

beje… dabar lygtais nuolaidos visokios… tai gal ir vln galima ka nors padoraus gauti?

beje del batu… nezinau… turbut neisrankus esu, bet sau jau trecius metus perku dzonatoj (einant nuo vokieciu link pylimo gatves)…

Vokietijoje
HERTI - pigiausiai ir madingiausiai
KARLSTADT
Vilniuje:
E_MODE - kostiumai ir svarkai lietuviski sintetiniai arba vilniniai pigiau nei garuiunuose. Bet grazus.
MADA - mazas pasirinkimas (Iki parduotuve)
ARANGA - brangu
AKROPOLIS - kai ne kur eiti
Zygio batai - per nuoliadu savaites
Kurpaite - ;ietuviska produkcija
Gariunai - kinietiska lietuviska lenkiska, turkiska produkcija
kitose nebuvauLiūdnas

Uzsukti reikejo i Desimto tekso marskiniu parduotuve Kauno senamiestyje Šypsena Vilniaus g. 56 Cha cha Nereiketu uz marskinius ten po 650 moketi, uztektu ir 50 Lt. Šypsena

Ar kas man, durnam, paaiskinsit, kokie marskiniai gali 650 Lt kainuoti? Gal su deimantinem sagom?

Perku vyriškus drabužius čia: https://manstyle.lt
Kokybė gera ir kainos normalios Šypsena

masiulis jau praeitis, kada isvysim jy lietuvos rinktinej neaisku

prokom.trefl.com.pl/img/video/03_04/zespol/masiulis.mpg