Vyras ar vaikinas ilgais plaukais?

visokiu yra visokiu reikia Cha cha priklauso nuo zhmogaus, vieniems labai tinka, kitiems ne.

ash tai ismokau zmones vertinti ne pgl tai ka jie sako, o ka daro…

man tai kazkaip vienodai… kas kaip nori tegu neshioja… chia juk tik plaukai… ir tik skonio reikalasŠypsena visokio stiliaus plaukai gali idomiai atrodyt ypach zmogui kuris pats yra idomus…

Jei tinka,tai ir grazu.Geriau jau ilgi, negu jokiu plauku.Šypsena

o cia ilgi vadinasi? Cha cha

pritariu, kad svarbiausia svara ir tvarka. bet jei rinktis, tai geriau ilgi, nei eziukas ar isvis skusta galva. bet jei kasyte augina koks praplikes, tai tada geriau jau visai be plauku.

Veee Tik ne ilgi VeeeNeVeee

nes ne visi jie tikri vyrai Cha cha

as nusikirpsiu trumpai plaukus ir nulakuosiu sa batus… paskui palanga… Šypsena na zodziu Šypsena

o kuo blogai? jei grazus plaukai… kokie nenupesioti ir isplauti tai liux Mirkt

o kartais ir nupesioti labai grazhiai atrodo Cha cha

man nea… kazkaip jei vyro ilgi plaukai tai turi buti viskas ciki

kadangi ash Myliu forsus Cha cha, tai nea, sutinku su slidi Taip

man tai irgi vyras turi but plika kaip subine galva, su byta zabtuse begnet, ir kalbet nuolat apie pizutes… Taip

na, jei tau forsai tik su tuom asocijuojas, tai atsiprashau…Blogai

i nejaugi yra kitaip? ApakęsApakęsApakęs shiaip man irgi plyki vyrai grazhiau Cha cha, bet tikrai ne forsaiVeee

hm, jei bachuras su treningais (nesakau,kad turginiaisVeee) ir labai trumpuciai plaukai, tai man yra visai grazu Flirtas. Na, ir kas,kad jie kabinejas prie kitu, reikia moket neprisidirbt ir viskas Gerai ko cia stradalinat visi su tais forsais? Blogai normalus zmones.(nebutinai visi,bet ir tarp banglu yra visokiu maniaku).

na ir kas kad jie kabinejasi prie kitu…na ir kas kad puodas prisvilo…na ir kas na ir kas Cha cha na zhinoma man irgi smagu, kai skusti bichai treninginem kelnem panevezhy panas i nevezhy sumeto vien del to, kad jiems nepatinka ju sijonai, svarbu neprisidirbti Cha cha

xa xa xa Cha cha

jei plaukai grazūs,tai Gerai