Vyrai yra kiaulės

Eina eziukas per miska, ir dainuoja: "Kaip gera but kewle, kaip gera but kewle!.." Pro sali sokavo voveraite ir klausia:

  • Eziuk, ka tu cia dabar dainuoji, juk tu eziukas, o ne kiaule!
  • Nulipk zemen - pasakysiu.
    Voveraite nusileido ant zemes, eziukas ja uzpuole ir isprievartavo. Voveraite apsiverkusi:
  • Eziuk, tu - kiaule!!!
  • Kaip gera but kewle, kaip gera but kewle!.. Cha chaCha chaCha cha Laimingas

As irgi esu kiawle Laimingas Tik tiek kad mane draugai taip vadina ne del to kad ten palikciau mergina ja isnaudojes, o cia tik siokia tokia "klicke" Cha cha
O moterys - jus mus kiaulem ir padarot dazniausiai Kiaulė

mes ne keules mes kuiliaiŠypsena o is dalies tai jus kaltos kad pasiduodat spauimui na cia as ant vyr gimines pavariau bet taip yra. tai parodo koks merginos lygis jei ji taip greitai pasiduoda spaudimui arba kaip ji stipriai ji myli bet manau kad cia ne meile kalta Šypsena jus paciso kaltos is dalies …

kiaulemis vyrai buti vadinami negali, nes kiaulemis vadina moteris, o vyrus - kuiliais. Prasau i tai atkreipti demesi.

Klausykit, mergaites, gal biski ramiau a??? Nes manau, kad surengus temini meeta sia tema, tai liktumet it muse kandusios po debatu…

O jei norit tiesiai, tai adultchannel, tai: 1. Jei jau pradejai tokia tema, tai gal pasakyk, kiek jau tu bachuru turejai??? 100 ar 200??? Jei darai tokias isvadas, tai gal nors pakankamai patirties turek pradzioj, o ne apie visus pagal 2 ar 3, o gal ir ne vieno, spresk.
2. Uzvesdama tokia tema, nori parodyt, kad esi gerai patyrus kekse ar kaip?????? Nepriimk asmeniskai, bet mane erzinas, kai chebra parinasi iskaudintos 1 ar kito vaikino…Jie lieka be kaltes kalti… Jie lieka kiaules ir panasiai, tai visgi gal pries rekiant, pagalvok apie savo reputacija ir nusiraminusi pamastyk ar tiesa tai ka sakai…

Laime - trumpa stotele tarp per mazai ir per daug…(M.Heidegeris)

vyrai parsai - mes kiaules, nes mums ju reikia Liežuvis

[quote]
Porter rašė:

na siaip tau pritariu, bet tas tavo kreipimasis "mergaites ramiau" tai irgi ni vtemu. ne visos tau pritaria,taip kad ir nenaudok tokiu bendriniu kreipiniu Šypsena
anyway, visokiu yra, visokiu reikia. del to kad ne visi vienodi ir yra pasaulis margas. jei butu juodai baltas butu neidomu gyventi Šypsena

Dar priklauso ir nuo to, kaip tu pasimylejusi elgiesi ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Beje pasiziurejus i nika galima nuspeti kaip tu elgiesi JuokiasiJuokiasiJuokiasi

na,gal ne taip jau greztai - CIA TU BOBA TYLEK…
bet yra tiesos,yra… na,bet pripazink,kad ir moteris neatsilieka,taipogi po sekso pradeda kelti naujus reikalavimus,daugiau demesio,ir t.t. kaip nesisuk,bet santikiai visvien keiciasi praejus ta (kaip sakei miau-miau) faze.

[quote]
BituteDarbininke rašė:

Tu irgi siek tiek teisi, bet daugiskaita pavartojau todel, kad labai jau cia paskutiniu metu daug tokiu "gudriu" ir temos vienodos 1 ant kitos lipa…Kad ne visos pritaria tai viskas ok!!! O bendrinis kreipinys buvo specialiai parasytas, kas suprato kam, tai atsirinksNekaltas Nes taikyta buvo ne tik adulchannel, bet ir dar kelioms…

tu isvis galetum patyleti, nes pats esi didziausia kiaule!!! Taip Piktas Piktas Piktas

…oi, oi, manau tam Tavo draugui, kur padare ir pradejo poostis kokia 18-22 metukai! Neduok vaikam ir bus ok! man 34 bendrauju su 20 m. mergina, jokiu problemu!moteri vyrai pradeda gerbti nuo kokia 28-30 metu ir tai ne visi!!! atmink mergaiciuk! iki

Šypsena su kuom susidesi- tokia ir tapsi …Juokiasi

Kiaulė

autoportretasNekaltasCha cha

uuuuuuuuuu nu ir supykimas Liežuvis

Dar viena feministine kale intrigante. Nu nepatinka nesusidek su tais vyrais dulkinkis su mergom arba su gyvunais i bus ramuCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

BORING!!! na zmones kada jus pagaliau pripazinsit kad tokios diskusijus-durnumo virsune? kas nuo to pasikeis?jei kazkas nuskriaude paimkit pagalve ir issirekit.gal palengves. o ne pirstukus kamuokit.
man bent jau sexas su vibratorium nebutu malonus. na su kita mergina gal… bet kaip pratest gimine? laukt zenklo is dangaus? aciu, bet gal as geriau apsistosiu ties vyrais… ir ne visi jie kiaules.tiesiog pacios nemokat nusistatyt tokios savo vertes kad jie jus is tiesu gerbtu. o jei issiskyre keliai paprasciausiai dziaukites-turit proga susipazinti su naujais zmones.
ateis laikas ir rasit tinkama

Čia aš dėl tų kiaulių, vyrai tikrai negali būti kiaulės, kiaulė juk moteriškos giminės žodis Cha chaCha chaCha cha