Vyrai, neisizeiskit, cia tik anekdotas!

Ko čia dauguma putojatės? Juk anekdotas, o ne kažkas piktybiško. Gera bajkė ir tiek Cha cha

Buvo ir dar vienas… Apie šeimyninį gyvenimą ir š… Bet tai ir mane užsipulsit, kad skonio neturiu… Arba Šapro apie stojimą į konservą Juokiasi

oi koks nuvalkiotas bandymas suerzinti arba izeisti Juokiasi
man tik juoka kelia Cha cha
siaurai mastai :}

Kai liemenuko dydis viršija intelekto koeficientą, nelabai yra ko linksmintis.Ne

Cha cha

[/quote]

nejuokinga ir viskas! ne atsipalaidavime esme! gerai, kad ne i tema, bet nejuokinga visai!

gerai ant vyru pavarei,argumentuotai–eisiu lyti keistFlirtas

vyru budamas teigiu - juokas tikrai geras Gerai
PS - as uzimtasŠypsena

Jauciu busiu "blondine" - nedashilo Drovus

na tai va :kam nejuokinga vadinas kila tikroviskos asociacijos.Ka,blin,save pamatet?Baisu

vat butent!
cia baike!
Juokiasi
juk sakau, kad pati taip nemastau :]

[quote]zuikispuikis* rašė:
oi koks nuvalkiotas bandymas suerzinti arba izeisti Juokiasi
man tik juoka kelia Cha cha
siaurai mastai :}
[/quote]

Surasti ką nors labiau nuvalkioto, nei tavo "juokelis", būtų praktiškai neįmanoma.Taip

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

kai kurie is karto puole prisistatinet-as uzimtas

Nenori buti sudin*iCha cha

manes nejaudina tavo isvedziojimai ;]
o tu ka, ponas, s.u.d.u jautiesi, kad sukilai ? ;]
pasiziurek … visi reguoja kaip zmones, tik tu vienas skiautere pakeles kazka cia "kut-ku-duoji" ;]

Surasti ką nors labiau nuvalkioto, nei tavo "juokelis", būtų praktiškai neįmanoma.Taip

[/quote]

Gal ir neblogai pastebeta,bet manau,kad siek tiek per ziauriai.
Kas del anekdoto,jei butu pirma karta nugirstas,tai gal ir nieko. Taciau vien cia,"Bangoje" per pereita savaite bent tris kartus tikrai teko ji isgirsti…Blogai

na as nesedziu taip daznai bangoje, kad susekciau kas kokiame forume rasoma ir kiek kartu Mirkt labai jau atsiprasau del nepatogumu Liežuvis

Man tai juokingaJuokiasi, nes zuikiui juokingas toks bajerisJuokiasiGerai
Ai, siaip crazy nuotaikaCha cha

NE NE NE … VISAI NEJUOKINGA!!! … AS NET KOJOMIS TREPSIU !!! VISAI NEJUOKINGA… IR KAM GALI SAUT TOKIOS MINTYS >:-[

oi … Apakęs nurimk, nurimk, jau visas bordo spalvos pasidarei, tuoj pasprogsi Cha chaCha chaJuokiasi

cia jau antras vakaras per LNK vyrukai bairius skaito.
Beje, sita anekdota papasakojo vyras!!! Mirkt
Taip kad tikrai nebuvo minties izeisti vyriskaja lyti, as labai myliu vyrus, o ypac viena isskirtini Juokiasi
Nekompleksuoti, savimi pasitikintys vyrai, gardziai pasijuokia kartu Mirkt

Šia tema ir stiliumi daug pasakymų galėsim pratęstiKietasKietas