Vyrai - medziotojai?

dinges rašė:

ne dinamo,o dinama t.y.toki prietaisa kuris gamina elektra.
cia mintis ,ko gero ,butu tokia-vyras isielektrina,pakrauna savo kondensatoriu ir…srove dingsta…issikraut nera kur…vaje

koks skirtumas dinama/mo, esme supratai…oi, kas per vaje, dinges, taigi prie baro tiek daug medziotoju sedi visuomet, manau su jom issikrauti be problemu…

Dinges pirmiausia einant i medziokle reikia gerai pasiruosti. Prasidejus medziokles sezonui i liemenuka ikisame pora poroloniniu petuku, prisiklijuojam dirbtinus nagus ir blakstienas, viska apipilam dazais ir klijais (neduok dieve ikarstyje kuri nors dalis nukris), tempiames is paauglikes kaimynes pasiskolinta sijonuka (greiciau strenjuoste) ir varom i medziokles plota. Ten svaidome ugningus zvilgsnius, vaidiname nekaltai aistringai isimylejusias o uzantyje turim uzsikisuios pancius (kad kuo greiciau groby supancioti ir nuvilkti iki altoriausŠypsena

kovė rašė:

Ar tikrai ,mr???

Naa tikrai - kuo maloniau jausis moteris tuo maloniau bus vyrui. Ar aš kažkokį atradimą padariau?

alyva rašė:

alia vat kas geriau, ar medziotojas ar pasaloje tupintis tinginys…jauciu imciau tinginy, tingetu pas kitas eiti, xixixi…

Visiska teisybe! Gerai
Bet man tinginiai ne tik del to patinka, kad pas kitas nenueis, o ir man fainiau paciai vilioti vaikina ir visaip kaip prie jo listi, negu kai prie manes lenda iki nuobodybes.

Na ir išdykus ta Raganiukė…Mirkt

lukrecija rašė:

tiesiog vyrų ir moterų metodai skirtingi…
vyrų labiau panašūs į medžioklę: taikosi, persekioja…
moterys gi ne medžioja, o gundo medžiotoją… Šypsena

GėlėslukrecijaMirktBučkisGerai

Ar tikrai ,mr???

mr.Gerai Skaitykit visos, burnojancios ant tu vargsu vyru.Medziotojai, blogieciai, tinginiai ir tt. Kiek galima. Kartok zmogui ilga laika, kad jis shuo, tai ir uzlos vienakart.Kokius norite matyti vyrus , tokius ir turite.O jei norite matyti kitokius, tai ir sakykite, kokie jie saunus ir reikalingi ir t.t. Ir jie bus tokie , arba bent jau stengsis.

Ko jus pykstat? Medziotojai -tai visai ne neigiama prasme.

Visokiu vyru yra. Vieni medzioja kiti tuno pasalojeŠypsena. Vieni aistringai puola groby kiti tingi net ranka pajudintiŠypsena Tada ir lieka moterims ciupti toky "tinginy" uz kalnieriaus ir nestis namoŠypsena taip matyt atsirado Amazoniu gentisŠypsena

Oi, Verute, patinka man tavo jumoro jausmas Gerai!

tiesiog vyrų ir moterų metodai skirtingi…
vyrų labiau panašūs į medžioklę: taikosi, persekioja…
moterys gi ne medžioja, o gundo medžiotoją… Šypsena

Silvva rašė:

Tai juk vyrai ir mano kad yra medziotojai, nes moteriskes jiems labai graziai apsuka galva, kad jie to net nejaucia

Pritariu(Y) Jie net nezino, kad jau yra sumedzioti ir eina aukstai iskele galvas /kaikurias/ besidziaugdami sauniais trofejais. Va taipMirkt

Visiška teisybė. Vyras dievina moterį tol, kol jos neturi. Kai grobis jau jo rankose, dingsta apetitas. Tuomet medžiotojas patraukia ieškoti naujo grobio, žinoma surasdamas tokiam poelgiui krūvas pasiteisinimų ir argumentų. Todėl dabar aš žaviuosi moterimis, kurios nežiūri į vyrą spanielio akimis, laukdamos žiedelio ant rankos ar kitokių įsipareigojimų, o tiesiog pasinaudoja juo ir pasiunčia po velnių. Ir kas juokingiausia, apie tokius trofėjus vyrai linkę nutylėti, nes lieka supratę, kad tai juos sumedžiojo.

kauniete!!!

2 Kauniete.

Yra tiesos , bet kai karusele be galo ,matyt kazko truksta zmogui ,nepasakyciau kad tik varzteliu keliu …

Silvva!!!
kad negirdėčiau tų kalbų apie demokratiją šitoj srity Šypsena

Medziotoju yra ir vyru ir moteru tarpe. Auku taip pat…
Kartais ne taip jau ir blogai buti sumedziotam. Šypsena

As ne apie lovelasus klausiu, man jie neidomu, o apie normalius vyrus. Ar normalaus vyro mergina negali palenkt i savo puse, rodydama kazkiek iniciatyvos? Man, pvz., atrodo, kad sis poziuris, jog tik vyrui iniciatyva, yra tradicinis ir kazkiek neteisingas. Bet gal ir klystu.

mergina gali rodyti iniciatyva ir nera tame nieko blogo. Tarkim as i tai normaliai ziuriu.