VW vs Audi

Nu taip, bet zafira tai ne suv’as, ir vaziuoja jos puse pempes. 4 atskiru veziu nedaro? Cha cha jettoj arba paprastam passate isvis nera jokio atjungimo. O jettoj dar ir asr neisjungiamas.

Pavargęskodel audi tada duoda atjungt ? Nekaltaspolitika?

Santimas visų galų meistras Gerai Viską žino Gerai

Reikia paziuret kaip su naujom. Senesnem duoda, duodavo ir vw. Manau neduoda einant “saugumo” tendencijom “i prieki”

reik pritarti… kuo toliau tuo zmogaus pasirinimas bus labiau apribotas ,… Taip

As dziaugiuos bent tuo ESC Sport rezimu, nes jei neisjungiama butu visai, tai esp piktumo Apakęs

Siap pasidziaugt uztenka kad ASR atsjungia pas man… stoja skersa be vargo… ir tada tvarko… neleidzia zmogishkos klaidos Šypsenanes realiai betn a6 viska ishjungus… tai nebent ant ezero Cha cha nes nu kitiap bortai garantuoti Šypsena greitis renkasi labai greit… o bortai arti Juokiasi

m.auto.plius.lt/skelbimai/nuotraukos/audi-a5-sportback-1-8-l-he cbekas-2011-benzinas-4581570.html?Spalvite cool, bet jau komplektacija kaip teleloto passat Juokiasi

Kybargs, man tai kažkaip net ir viską išsijungus įmanoma tą auto sukontroliuoti. Teko kada bandyti ne tik gazas dugnas, bet ir kažką kito kelyje? Cha cha

Tomas nebandziau Qskes… bet manau situacija kiek gersne del trumpesnes bazes…tachiau svorio centras Nekaltaso toliau kas ten per kontrole ? Cha cha as tai tik gazas dugnas… Juokiasi

Qwatre > nu jo ir kaina kaip ne teleloto … tikrai skurdus vidus Liūdnas

O blt… TOMAS ideja FIX ŠypsenaVasario 6 kaune audi klubo qwatro ziema… as uzsiregistraves ir sumokejes… bet nebeturiu raudono drakono Šypsenadafai tu Qshke lek Gerai as ir atleksiu koki shashla ishsikepsim… papromogausim… ka manai? Šypsena

Mr kiek gavai uz sa o drakona ? Greit ant trugaus bus 91m. 100 c4 2.3 qwatra…nezinau kiek prasyti Pavargęs

Mrc, tai reikia su passatu vaziuot, i sveciu klase. Tik jauciu sniego bus 0is Cha chaSuomis, kokio stovio ceske?

Vasario 6d planavau būti apie 200km nuo Kauno. Su žmonos auto į tokius renginius neleis man važiuoti Cha cha Bet jei koks vaikas susirgs ar kas pasikeis visai gal nieko būtų atlėkti Klasta

ka pirksi kito ? Seat Ibiza ?

Tomas tai ant ryshio… GeraiSantimas cia manes? Manau naujesne a6 arba a5 arba dar mersa paziureciau… grazus man tie naujesni Paplepėkim

Nu tokia…plius minus…isvaidza ne fontanai, techjine dalis puse mykolo… Tik su varikliu kazkokia mistika…kol salta uzsiveda…karsta hui…vienu zodziu reikia meiles jai. Kaip investicija i garaza manau netinkama, paplesyti ant sniego kaip tik. Duju nera ir nebuvo. Qwtra veikia, sesai keisti.

Suomis… audi 100 net nezinau… Nemanau kad labai idomus variantas… Cia daugiau kaiman Šypsena

Giduose uz vienus 300 euro nori uz kitus 800 Cha chaKaime su tokia pats tas… TA gal metamas dar , jeigu ne daugiau… P.s. ir kuogi tu galvoji tavo raudon3lis skiriasi nuo 100 ? Viskas tas pats, tik kebulas mazesnis…tiek ziniu…