Vw kokIbe :D

Robi, siaip ka maciau tai nustebino g20 sport odinis salonas leds, 350eur pilns.

faros lazeriai brangoki, bet skardos visokios ir visa kita pigiau nei F serijai. Kolkas Cha cha

Bet tai kaiiii karma pystelėjo… rav’as, fwd, plikas Cha cha

Ponai kokie,as su 4tu guoliu daznai lakstau,nu jokio diskomforto vaziuot iki kazkokios vietos Cha cha ,tik,kad spajudo ant langu ir niekur neileidzia,tas kazkaip uzkliuvo Juokiasi Cha cha

t.me/uniannet/44601 Cha cha

as cia pries metus gal du G11 liotkes pirkau uz ~300. sakau ko taip pygiai? sako niekam ju nereikia nes dar mazai gatvese Juokiasi

Cernobilio apkasaiyoutube.com/watch?v=yVB6GwX4cmw

sikseri, aš ir save guodžiu, kad va, valdomumas, stilius, blabla, nesvarbu, kad multimedija iš praeito amžiaus, kamera iš Ali už dolerį ir led’inių lempų opcijos net ir 2022m modeliams nėra Cha cha

Laimingas Juokiasi Linksmybės Cha cha

nieko blogo tam cernobylyje pasiknaisiot, kalbejo generolai kad per antra pasaulini kara ten bazavosi, ir nieko nenutiko Juokiasi

Kaip atrodė Kijevas kovo viduryje iš hispterio perspektyvos, gerai susižiūrėjo. Šypsenayoutube.com/watch?v=DqIF2U4g7H8

walwe, Juokiasi Gerai

nakčius sakė, kad ten px tam Černobily.

Žirinovskis mirė antrą kartą

tas tajotas 21 metu pradzioje su prierasu luxury po 23 keur stumde, buvau tesdraiva pasidares, uz prajusi modeli zymiai geriau bet bendrai paemus nesuzavejo nesveikas taupymas detalese, tusconas nors ir mažesnis bet žymiai malonesnesnis ir pagamintas salyginai netaupant

Dabar ir naudoto RAF’o uz tiek nelabai paimsi Cha cha

Tips , zinau 2021 geguze paklausiau ka galit pasiulyti RAF4 is sandelio, tai uz 23 gavau raf’4 pasiulyma is galinio kiemo su 12 tkm rida Cha chat.me/voynareal/17972

youtube.com/watch?v=-dbhU-eLc6s&t=562snelabai toli nuo sprogusio bloko sedejo menesi issirause apkasusyoutube.com/watch?v=_4sZRG0icJc

maladec litvinai, susirado Igorį iš Berlyno ir paskambino, pasakė ką mano apie jį Juokiasi Juokiasi Juokiasifacebook.com/watch/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&v=39 1745045790561

Honda Juokiasi Gerai atsikariavo Žirikas edit: kazi ant kiek dienu traura paskelbs… Cha cha Kijeve tai cerkas ciokajas kels… Cha cha