VU Žurnalistika

agha as ir buvau tokia tema uzmetes as ir labai ten noriu nu ir dabar man patarkit ka tokiam zmogu kaip as daryt kokie pasirinimai be zuranlistikos visiskam humanitarui gerai 1.zurnalistika klaipedoj 2.kulturos vadyba 3.lt kalba ir reklama 4.siaip kokie soc mokslai ar visuomeniniai nu davai padikutuojam Labas

Aš taip pat jau kaip du metus galvoju apie žurnalistikos studijas, bet kai pakalbėjau su vienu žmogum ir čia paskaičiau visas žinutes, tai, manau, nebeverta net galvoti… Kažkaip nebetraukia manęs toks gyvenimas ir toks mokslas. Įdomu, bet ar naudinga? O Jums, worweklis, dar galiu pasiūlyti iš soc. mokslų psichologiją ar soc. pedagogiką. Nekaltas Šypsena

psichologija gal ir nieko,bet soc pedagogika nelabai bet tokios perspektyvos baigus pvz psichologija?? nes manes jokie kitokie dalykai kokie inzineriniai ar panasus visiskai netraukia o ir zinios kokioj fizikoj ar matematikoj nekokios kur detis zmogui kuriam patinka istorija ,lit literatura,anglu kalba?? tokius egzus ir laikysiu+dar matieka bet is tos tai nieko negausiu o siaip orientuojus i 40-80 balu is valst egzu nu tai ka pasakysit?? man tai svieciasi klaipedos zurnalistika,nors axuja noriu in da wln,nes ten xebra visa bus

tavo mastymas i mano labai panashus… ar nebusim kitais metais bendrakursiai? Cha cha

Filologija, istorija, visokios meno studijos, archeologija… Nusipirkite “kur stoti” ir sužinosite… Arba nueikite į profesinio orientavimo centrą… O baigus psichologijos studijas, perspektyvos labai didelės. Kuo toliau, tuo labiau žmonėms jų reikia.

hmmhm…visko buna;]]

lek su manim i kauna… i kulturos vadyba… viena ash nenoriu…

velnias. kaip dabar bijot pradėjau. maniau čia tik mitai dėl to sunkaus įstojimo. nusiminiau kažko:///.

ketinai ten stot? man tai cia tik svajones… balai per aukshti visu pirma… o antra tie konkursai… o shiaip wat ka tau pasakysiu… daug kas sako, kad zurnalistu gali buti ir nebaiges zurnalistikos… tik turi savo srity specas buti… Gerai

blec… tajgi tokiu temu n buvo… paieska pasinaudok… netgi blem panasus formulavimas buvo… o siaip jo… ten LABAI sunku istot bet lengva mokytis…

hmz… sorry… nauja esu… nelabai graziai kartais galiu pasielgt…