VU Filologijos Fakulteto Fux'u meetas jau siandien!

Malonu.Is viso yra 2 Julijos,tu N ar M?Valerijos irgi 2,as S. Šypsena O i bendrabuti nenori?

siaip daba jau gailiuos kad nesutikau su bendrabuciu ir manaua daba jau per welu Nekaltas miegosiu kur gatwej Šypsena o tu bendrabuty?

Beje,i kokia filologija istojai?

As pati vilniete.Zinau,kad 1vieta atsilaisvino,bet reikia dar issiaiskint

hmmm…as tai del tu bendrabuciu nezinau nieko Šypsenai rusu filologija o tu?

As i anglu,bet mano 3drauges i rusu(neliet.mok.).Jau tvarkarascius matei?

nea, nieko nemaciau, o drauges gal nete sedi irgi cia bangoj? Butu faina susipazint Šypsena as irgi neliet. mok. rusu…

Kiek zinau,bitej + nesedi.Viena bus pirmadieni susitikime,o del kitu,tai nezinau.Susipazinsite.Buto paieskok stoties rajone,ne toli ir ne brangu…

aga …gal zinai kas nuomoja tam rajone? Beje pasistengsiu atwykti i susitikima Mirkt

Siaip reikia laikrasciuose ieskoti,paskubek!

dekui Apkabinimas

Ner uz ka!

klausyk jej netycia irgi kur suzinosi kas buta nuomoja…pranesk man kap nors please Mirkt Apkabinimas

O tu nori buto ar kambario?Ir mazdaug uz kiek?

siaip man uztektu ir kambario uz 150lt …

Sfeiki!nu sto nizdali? KietasAs siaip nedingai,man tik truputi savaites galas uzimtas buvo GirtasTai matau net kokios keturios megos i meeta ateis.Ei jus pasistenkit operatyviai,jei kazkieno tel is stofkes as siaip draugu pazistamu filfuxu turis tai mestelkit jiems sms ar kazkaip.Tai iki pasimatymo pirm.! Oi sunku man,ir vel Taurė Taurė

super news - matyt kad ateisiu i meeta Taip Baisu Cha chao foto tai gal gali kur imesti kad kiti fuksai galetu paziuret? Drovus

tai meetas rytoj 18h kaip suprantu? tureciau ateit jei nieks neuzlaikys Šypsena

teisingai supratai Taip a fuksu stovkej buvai? Drovus

nee deja stovkej nebuvau, tai bent per meeta tikiuosi daugmaz su visais susipazint Laimingas