Voyage Century Online.

Paklausiu tyliai, kad Killeris neišgirstu Drovus. Gal jau turit kas nors.

Ka turi? Sita? Nu jau zaidziau truputi, atplaukiau i kazkoki miesta ir… tiek. Šypsena

Kas žaidžiat, surašykit savo character name ir kokokiame serve, bei mieste žaidžiat. Sukelsiu į pirmą postą Nekaltas

Matau, jau yra sioks toks susidomejimas Nekaltas. Tai pakeliu i virsu.

Reiks atsisiust, isbandyt Mirkt

Barabasas berods realm Columbus berods

Cha cha

kas tu? Cha cha

Beje iki lietuvos turetu leist nusigaut. Tik vat tie audros debesys pasimaiso Nežinau

plauk tiesiai i shona kai jie…ir nusipirkt daug provaizeriu Liežuvis

Lietuva pasiekta laimingai. Bet, kad joje nieks negyvena Juokiasi

Nu ir aš parsisiunčiau šitą dalykėlį Laimingas Žiūrėsim kas gero Šypsena

na išbandžiau Šypsena Negaliu pasakyti, kad įtraukė… Šiaip niekad labai nesižavėjau piratais, bet man jie patiko… bet visgi čia kažko trūksta… Nu gal reiks dar kada pabandyt…

tai jus lietuvoj ikurkit koki uosta Cha cha kaip nors Cha cha

turbut shitma zhaidime laikas prasuktas tukstantmechiu metu i prieki nuo musu laiku ir lietuvoj jau senai visi emigrave…

Na, nieks nelosia ? As sadu sianakt parsisiust ir ryt ryte isbandysiu. Gal ir visai linksma pakariaut laivais ir pan Šypsena O jei imanoma guildas pries guilda jei ten tokie yra tai isvis turetu but musiai ispudingi ;]

Nu va, jau siunciuos. Siuncia greiciau negu maniau tai uz ~3h bus Mirkt

Kyg ir imanoma Guild vs Guild Nekaltas. Galima net ir patį miestą užpulti. Beje susikurti savo Guild, reikia 11lvl. berots. O mušiai laivas prieš laivą. Irgi ispudingi būna. Galima net su visa savo komanda peršokt į kitą laivą. Ir užpulti jo įgulą.

aha, maciau ss kaip daug laivu kapojos Cha cha Pats losi ? Kaip tau, patinka ? Visas zaidimas ten su laivais kapotis ar daug klaidziojat po gamta ir zudot mobus ? Kelinto pats lvl ?

Visai patiko, jis man. O lvl sunkiai keliasi. Dar tik 1lvl. Nors mobų daug išžudžiau. Ir porą laivų nuskandinau. Mobus einu daužyt, kai šaibų reikia.

Atsisiunčiau ir aš. Pabandžiau. Kol nieko nesupratau, tai nelabai patiko, tačiau truputį įsigilinus, paliko neblogą įspūdį. Daug laisvės, daug galimybių. Kas nors jau gal vienuolikta levelį pasiekė? Reikia lietuvių bendruomenę sukurti Kietas
Lietuvių ten ne tiek jau ir mažai. Sutikau vieną veikėją, sakė žaidžia antrą dieną, rado jau 5 Lietuvos atstovus Cha cha

Jei ką mano vartotojo vardas - Piktas Piktas