Vos nepalaidojau savo SUZUKI SWIFT GTI

nedarom nieko visai, nesuprantam nieko, namie gryze CMR2 ant PC prapuciam ir sportininkais jauciames, o ka?? blogai kas nors?

Taigi, krūti čia jūs visi, neprieštarauju, bet, kad niekas taip moksliškai ir nepaaiškina, kas, kaip, kiek ir kodėl pasikeičia perstūmus per vieną dantuką dirželį ?

LENO rašė:

Taigi, krūti čia jūs visi, neprieštarauju, bet, kad niekas taip moksliškai ir nepaaiškina, kas, kaip, kiek ir kodėl pasikeičia perstūmus per vieną dantuką dirželį ?

Nu jomajo tai ką dabar visą variklių teorija išaiškinti? Pasimk knygą ir paskaityk.

J.

JO
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Nu ačiū ir už tiek, bet jei teigiat, tai norisi išgirsti ir jūsų motyvaciją, o ne aroganciją ir nereikia man tų knygų, o pilnai gi galima atsakyti trim sakiniais, jei žinot, nes kai įvarysit kitą kartą kokią nors temą, aš irgi ""krūtai"" galėsiu jums lygiai tą patį pasakyti: ""skaityk knygas, negi aš čia tau pasakosiu"".

Ačiū už dėmesį…

tai nesuprantu nx reikejo sakotis kai J. pasake kas jam buvo.negali but,netikiu,nesamone!!!PiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktas
naprygalis ,o dabar zliumbiat.tai blin bent atsisorrynti galetumet uz savo nesamones.Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
gerai,praejo pyktis.tai ka jums paaiskinti??kuom skiriasi OHC nuo DOHC???
ar ka kito?
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

heh, man nevykes meistras degimo kampa buvo nustates 7 laipsniais ne toki, tai as vos galo negavau ieskodamas priezasties, kodel masina nei is sio nei is to gesta tam tikrais atvejais. O cia dantukas!

Trumpai tariant tai vožtuvas atsidaro ne tada kada jam priklauso, o dar takto metu. Dėl to sakykim dar vykstant darbiniam taktui atsidarius ismetimo vožtuvui dalis duju jau pradeda išeidinėti iš cilindro, o nestumia stūmoklio. Tuo būdu krenta variklio galia.
Nu ir taip toliau.

J.

Nu va ir ačiū labai. Atsiprašau, jei kažkam nepatikau, paprasčiausiai norėjau sužinoti, ar daug tas vožtuvas būna atsidaręs (arba vėluoja atsidaryti), jei perstūmi per vieną dantuką (kiek panašiai laipsnių gaunasi nukrypimas).Šypsena

LENO rašė:

Nu va ir ačiū labai. Atsiprašau, jei kažkam nepatikau, paprasčiausiai norėjau sužinoti, ar daug tas vožtuvas būna atsidaręs (arba vėluoja atsidaryti), jei perstūmi per vieną dantuką (kiek panašiai laipsnių gaunasi nukrypimas).Šypsena

Sunku dabar pasakyti, nes nezinau tiesa pasakius kiek ten pas mane dantuku ant žvaigždutės. Bet šiaip sudalini visa tai i 360 laipsniu ir poto paskaičiuoji kiek laipsniu pasislinks jei permesi per viena datį.

J.

vienas linxmas kitas tox nustebes Drovus

kokios grazios dovaneles Cha cha