Vokiškos grupės

ot ir visai ne Scheisse Liežuvis
be rammstein’ų ir guano apes, dar visai nieko Xavier Naidoo (nu nelabai į vokietį užneša… Nekaltas), taip pat wolfsheim dabar su "Kein zuruck" visai patinka… ai dar die totrn hosem - "kein Alkohol" Cha cha

Freikorps, Endstufe, Kraftslag (skinhead rock)

Eisregen,Enid Nebular moon, Bethlehem, Grabak, Barad Dur, Bluttaufe, Morgenstern, Absurd, Genocide SS, Bilskirnir ir t.t. (black metal)
mano manymu vokieciu kalba black metalui labai tinka, skamba taip tikrai piktai Kanda

dar mane veza Kraftwerk ir U-96.

As tai, pvz, buvau apakus, kai suzinojau, kad "Scorpions" vokieciaiNekaltas Va, ju muzika tai yra kazkas…Girtas

Nuo kada svedai Guano appes patapo vokieciais ???

[quote]BzP rašė:
Nuo kada svedai Guano appes patapo vokieciais ???

[/quote]

o nuo kada jie shvedai??? Apakęs shvedas yra Dr.Alban Cha cha

TaipTaipTaip

Ne

Rammstein, Reamonn, U-96…

kazkada patiko Tik Tak Toja…siaip vokisku gabalu nemegstu Ne

O man tiek vokieciu kalba tiek ju atlikejai ir grupes ir ju muzika kazkaip Blogai!!!Veee

jeigu vokiskai dainuoja tai negaliu klausyt. ir is vis vokiska tranzucha tai Baisu

na, edis galva viska kaip ir paminejo… pridursiu tik in extremo, angra, running wild, accept it pan.

grupiu nzn bet pvz daininkai kaip trooper da don ar ar Dj tomekk Gerai

Klausau Guano Apes. Gerai Dar visai nieko Reamonn Laimingas

nu man tai visai nieko WOLFSHEIM, ROSENSTOLZ, DEINE LAKAIEN, SCHILLER, die ARTZTE, ANDREAS DORAU nu ir kaip be SCOOTER’io Ne

tik problematishka ju gauti Lietuvoj Drovus isskyrus SCOOTER’I Taip

Vikiškai dainuojantuys man nepatinka, o grupių aš neišskiriu… Žinau tik viena negaliu pakęst Modern talking Kanda

rammstein, guano apes, echt, bauhauz

Rammstein!!!

Na, minejau tik paciu paciausias sau, vokisku grupiu dar daugybe labai geru yra, kad ir tavosios pavardintos. Tik Angra is Brazilijos siaip Šypsena Nors ir vokisko powerio tradicijom varo.

Helloween - Power