Vobleriu Top 2006 (rezultatai pirmoj zinutej)

1.RAPALA SUPER SHAD RAP eserys.siemet buvo kibiausias velkiaujant.
2.RAPALA X-RAP 14CM spalva-clown velke
3.RAPALA HUSKY JERK deep diving 12cm zalias velke

[/quote]

tau kabliai to invicible nesikabina uz voblerio nugaros?turiu 18cm nils masteri invicible tai vidurinis trisakis uzsimeta ant voblerio nugaros ir kreivai plaukia tada.jei tik greiciau pavelki virsta ant sono.nervina jis mane baisiai
[/quote]

[/quote]

Pas mane ta pati problema buvo, as uzkabinau vietoj jo mazesni trisaki ir viskas tvarkoj dabar

Pas mane invicible 12cm - tokios problemos lyg ir nebuvoNeNekaltas

tau kabliai to invicible nesikabina uz voblerio nugaros?turiu 18cm nils masteri invicible tai vidurinis trisakis uzsimeta ant voblerio nugaros ir kreivai plaukia tada.jei tik greiciau pavelki virsta ant sono.nervina jis mane baisiai
[/quote]

[/quote]

Pas mane ta pati problema buvo, as uzkabinau vietoj jo mazesni trisaki ir viskas tvarkoj dabar

[/quote]

as ta pati padariau,bet kazkaip nebetikiu masalu.ar pakeites trisaki pagavai lydeku?tipo labai rimta firma,kainuoja nesimboliskai ir dar kazka keitineti reikia,nesamone kazkokia!kodel rapala visi plaukia normaliai.tiesa kiek centimetru pas tave tas nils masteris

[/quote]

Pas mane ta pati problema buvo, as uzkabinau vietoj jo mazesni trisaki ir viskas tvarkoj dabar

[/quote]

as ta pati padariau,bet kazkaip nebetikiu masalu.ar pakeites trisaki pagavai lydeku?tipo labai rimta firma,kainuoja nesimboliskai ir dar kazka keitineti reikia,nesamone kazkokia!kodel rapala visi plaukia normaliai.tiesa kiek centimetru pas tave tas nils masteris

[/quote]

Ilgis irgi 18 cm,poto pagavau dvi:2.6 ir 3.6 kg, man jis labai patinka,nes dabar pastebejau, kad domisi lydekos neagresyviai dirbanciais vobleriais ir traukiu lečiau negu iprastai.

Pas mane ta pati problema buvo, as uzkabinau vietoj jo mazesni trisaki ir viskas tvarkoj dabar

[/quote]

as ta pati padariau,bet kazkaip nebetikiu masalu.ar pakeites trisaki pagavai lydeku?tipo labai rimta firma,kainuoja nesimboliskai ir dar kazka keitineti reikia,nesamone kazkokia!kodel rapala visi plaukia normaliai.tiesa kiek centimetru pas tave tas nils masteris

[/quote]

Ilgis irgi 18 cm,poto pagavau dvi:2.6 ir 3.6 kg, man jis labai patinka,nes dabar pastebejau, kad domisi lydekos neagresyviai dirbanciais vobleriais ir traukiu lečiau negu iprastai.

[/quote]

kokios spalvos?Paplepėkim

Sidabrinis su melyna nugara

RYTOJ VARAU PRAVILKTI.REIX PATAMPYTI KOKIA VALANDA,GAL NUOMONE PASIKEISLabas

didziausias metu nusivilimas-yo-zuri.konkreciau-Yo-Zuri Hydro Minnow Muskie spalva-Clear/Brown/Orange,
Yo-Zuri Deep Diver Crystal Minnows spalva-Tennessee Shad didziausias.velkiavau seleviniuose ezeruose.patampydavau normaliai,dezeje neguledavo,nei bankes.dar du draugai tokiuos turi irgi sake pravilkdavo kiekviena rybalka-nulis

As irgi ryt varau pametyti, pasidarysiu gimtadienio dovana, paskutine zvejyba bus siais metais

mum Asvejoj sukantis kranto link, ant balto Zurio sykį neblogai dėjoGerai dėjo ir nepagailėjo - žymės liko lyg po kulkosvaidžio, buvo geraMirkt

kazna jau reziumuot ar dar kas nors pasisakys Nekaltas

Praėjusių metų sėkmingiausi (pagal pagautų lydekų skaičių):

  1. STORM Thunderstick JR (senas variantas, made in USA), spalva Metallic Gold/Chartreuse Specks
    (Color 126);
  2. StrikePro JL 120 suspending, spalva -upėtakis;
  3. Rapala Husky Jerk DD, Nr10, TSD spalva.
    Gaudyta ežeruose iš valties, labiausiai pasiteisino netolygus traukimas (“tvičingas”)
    Storm’as sėkmingiausias buvo pavasarį ir vasaros pradžioj sekliuose ežeriukuose ir ant didesnių ežerų sėklių, kiti vobleriai tuo metu praktiškai “ilsėjosi”Cha cha
    JL 120 geriausiai “dirbo” vasarą, ypač properšose tarp lelijų ir prie nendrių ribos.
    Rudenį gaudyti teko palyginti nedaug, bet ir mėtant, ir velkiaujant daugiausia suviliojau su Husky Jerk’u. “Dirbo” tik TSD spalva, nors mėginau mažiausiai dar tris kitokius šio modelio spalvinimusNežinau.
    Be abejo, pagauta ir ant kitų vobleriukų: stabiliai “veikė” Owner Rip’n minnow, Rappala Shad Rap DR (RSFH spalva), trys labai galingi kibimai (ir didžiausia sezono lydeka) teko ATEMI 2 dalių vobleriui, Bomber A24- trys gražios lydekos per vieną popietę, bet pagrindinė dalis laimikių visgi teko pirmiesiems trims.

Manyčiau, kad dar ankstoka kiek…Nekaltas

nu tai maladec pusdieni pagaudes vienu modeliuku isvadas apie visa firmos produkcija daryt…
siaip tai as tik tris dienas pragaudes ir suprates su L-minnow pagaut pradejau. o modeliu jie siaip irgi skirtingu ne du ir ne desimt turi…
Nekaltas

Bijau teigt, kad vobleris, kuriuo pradrožęs visą dieną ir nieko juo nepagavęs, yra lievas-
greičiau savyje (įpročiuose, netinkamo masalo parinkime, pravedime pagal vietą ir pan.) problemų ieškau Mirkt

Vat tą patį iš savo pusės, bet apie Nils Master turėčiau pasakyti: didžiausias prėjusio sezono nusivylimas…Nekaltas

ale man kas keista, kad del yo zuri kur pamineti modeliai ant kuriu niekas nepagauna yra butent tokie, katru man net i galva bandyt nesautu nes vien jau is isvaizdos nenadioznai atrodo…
o va ant normaliu modeliu kazkaip niekas nepaminejo, kad nieko nepagauna…
Nekaltas

a davai car batiuska varzybas del sportinio intereso padarom?
tu su Dorado Lake o as su Yo Zuri 3D Flat Crank. Ku manai?
Vobleriai tai ir pagal dydi, ir pagal forma, ir pagal nerimo gyli, ir pagal paskirti tai labai panasus…
Nekaltas

Dar ir šitas galėtų sudalyvautiCha cha:
http://www.alexlures.com/ritmofive.html