vo:)

plundžeris. bendzinas.

Bura nori pasakyt pas man passate dirzas? Prie kiek keiciasi? Nes nepamenu kad iki 150k km reiktu keist? Algirdekas… o kodel tokia fantastine rida 10m senumo auto? Nekaltas

ir kaina ne kaip uz naujiena baisia Valio sachs sankabos komplektas 183e su pvm matau kazkur gautusi naujas Šypsena

mrc, aš matau aiškią priežastį kodėl parsiduoda, visi aptarnavimai viskas yra Šypsena rida plius minus tokia, niekas ten labai nesigilino Šypsena gavau foto auto aprašymą preliminarų ir vsio Šypsenasankaba, išminamas guolis ir smagratis naujas ~540e Šypsena

Bura gera tema apie sankaba uzvede…tokiam paciam slydo…buksavo…pakeite sankaba…tas pats…lupo deze lauk vel…tik nelaukiau rezultato…tai gal sakau pas situos kokia makle yra ? NekaltasZjbs 540 dalys ka darbas ? Dar kazkas ir ziu +1000

Ti kad smagratis luk +sankabos koNplektas sitam kuiliui =~370€ Nekaltas. Suomi, pas mumi darbas sankabos keitimo ~100€

blin, man pilnas sankabos komplektas ar ne 120 eu kainuoja. jau nepamenu.

Oho…man vilniuje 100 kaip draugui…apipiso reiskias Cha cha

jo ple! apipiso an 20 eu. Užsispyręs

Rida plius minus tokia GeraiIs pirikupo lupu skamba patikimai Juokiasi

darbas ~80-120e priklauso nuo to pas kiek meistras save laiko brungiu Cha cha dagas.lt man rodo kainas + nuolaida minimum 25proc gaunu Šypsena

Helix, anoks cianstebuklas, kolegai emiau astrai komplekta, lyg 70€ kainavo Paplepėkim darbas 60€

Mrc, tu pamatytum kaip perkam mes mašinas nustebtum Juokiasi dažnai visai nieko nežinai ką perki, tik plius minus viskas Cha cha

senos geros, vienmasės sankabos… Apkabinimas

dar yra keicianciu Na Ura? ivarzas matuot ir tikrint ar plunksna ne luzo ir ne atkaitinta- prabanga?

Sankaba 2009m bmw benzui 4cyl sankabos komplektas Luk 120€

bet antikvariotui dalys jau brangiau atseina…

Kad mrc matytų iškeliu nuo anos žinutės: šiandien va viber gauta iš varlių. Dvi volvo V60, viena 2013m balta r design, kita pilka 2014m. summum. viena automatas, kita mechanika, vienos rida ~80k km, kitos ~100k km. Kaina tokia ir tokia, turi būt sveikos mašinos. Perki? Tai dabar 2013m gali būt ir naujesnis ir senesnis modelis, kuri automatas? kuri mechanika? kurios rida kuri? Cha cha Gavom foto, tai matom, kad 2013m. senesnio modelio r desing. Automatas? mechanika? bbz. rida kuri kurios? bbz

jei jau buksuoja sankaba keiti visa komplekta - neaisku kas ten buksuoja, smagratis uzsipoliraves/nukaitintas, salnikus keiti, vdrug farmycina tepalus ant jo ir tt ir ps ziurekit kad isminamas su pylniku butu o tai dar deze ne karta teks lupt Cha chayoutu.be/cO2RknMp2Fc?t=512

Helix, ti kad bulkom, ceškem, daliu nebera prie vietos, apie sieras isvis patyliu Cha cha