Vo taip

Kalbant apie prioritetus: čia dar neblogas klausimas, kur baisesnė ekologija: kažkiek laikinai pavažiuoti su vos didesne emisija, ar pvz. pavažiavus be tepalo keisti variklį: darbai, skysčių keitimai, utilizavimas etc. Manau tai tikrai didesnė ekologinė žala.

naivus jus, jei galvojat, kad ekologija turi kazka bendro su ekologija. Cha cha

sikseris: suntinku. Didesnis variklis kelia mažiau problemų ir tikrai yra ekologiškesnis utilizavimo prasme. Dėl išmetimų tai jau čia kaip pažiūrėsi, ar skaičiuosim su CO2 (kas realiai nėra tarša), ar tik NOx, suodžius ir kitą brudą. Didesnis motoras dažnai yra tvarkingesnis ir tų brudų, tikėtina, išmes mažiau. Čia aš kalbu apie 5-15m senumo realų auto, o ne apie popierinius skaičius, deklaruojamus gamintojo… Pvz. Italijoj labai įdomi tvarka su kubatūra. Daug kur į centrą uždraudė įvažiuoti su automobiliu, nes tipo neekologiška. Bet su dvitakčiu pirdalu - viskas ok!

Prie ko adblue ir variklio perrinkimas? Kam jus plakat i viena mase visiskai skirtingus dalykus?

Qwatro nereiskia dzipas Šypsena

Kas ka griove tai nizinau… O qwatro yr qwatro… prosvaisa ir gi yra svarbus dalykas MirktKaip ir tau ne 4mausai pavede o puodyne ant peciu Juokiasi

Islipai paziuret? Cha cha

bendraukime.lrytas.lt/man-rupi/2018/01/01/news/ituzes-kaimynas -atkersijo-kiemo-vaikams-ir-savo-poelgio-visai-nesigaili-3898311/FB kokius str meto Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

homo europus bled Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

esu pakabinęs Q2 silkę. Sukosi vienas priekyje, vienas gale. Užblokavus galinį difą ant laisvų nesisuko antras ratas, vos vos davus gaziuko - visi 3 pasileido Girtas ištempė NIVA - išdaužė su virve, pati vos nesėsdama Cha cha

Sunki ta silke buvo salyginai. Taip

nu nx neturi ką spauda rašyt jau visai Juokiasi Juokiasi

ir čia kalba žmogus gyvenantis turtingiausiame ir perspektyviausiame lietuvos mieste… tai ką kalbėti apie kitus lt miestus ir gyvenvietes? Užsispyręs

Kalbet ner ka… belieka verkti kapmuty kokiam Žliumbia