Visuomeninio transporto kainos.Pabrango.

Tai va reik pirmą susimastyt patiems o po to užsipult vargžus autobusistus… Juokiasi

Paaiškink tai žmonėms,kurie dėl pinigų viens kitam gerkles perkastų. Pavargęs Žvaigždė~

Nu jo… 20 spiegiančių bobulkų manęs neklausytų… Cha cha

Šiais laikais ir babuulkos labai agresyvios Cha cha Žvaigždė~

yra kaip yra. vis tiek nieko nepakeis. be to tikiuos visuomeniniu transportu amzinai nevazinet. Pavargęs.

Kas žino kaip ten gali atsitikt Cha cha Žvaigždė~

Hm… nebavazineju visuomeniniu transportu, tai apie kainas nezinau Nekaltas

Siaubas Nekaltas Zmoniu apiplesinejimas Nekaltas Jau tas 1,5 lt taip nepatogu, vien del tu 50 ct. Ir taip dideles sumas mikriukams iseidavo, o daba dar daugiau Apakęs Aš prieš Blogai

Pabrango tik Kaune… Nekaltas o šeip jei naftos kaina kyla t.y. degalai brangsta, tai kodėl transporto bendrovės turi eiti į minusą? VIskas logiška ir teisinga, pabrango ne 3 lt o tik 30 ct Mirkt Nenumirsit MirktJokių parašų rinkimų čia būti neturi, kas buvo bėdi tai nevažinėjo, kas važinėjo pavažinės ir brangiau… Nekaltas Pats labai retai važiuoju autobusu, man elergija sukyla, kai jis kas 5 min. stoja stotelei ir kai lėtai važiuoja. Dažniausiai važiuoju su maršutiniu.

Nieks,branguti,ir nesako kad mirs Mirkt.Tiesiog klausiu žmonių ką mano apie šį kainų kilimą,ir apie pasisakymą prieš,apie parašų rinkimus ir pan. Liežuvis Žvaigždė~

esu priesh pabrangima… bet ka jau cia padarysi, juk negulsi po truliku?! Šypsenao shiaip tenka ir gana dazhnai…

Gerai, na tai aš prieš parašų rinkimą Mirkt

Ačiū kad jumi atsakėt į klausimą. Mirkt Žvaigždė~

čia kokiam mieste brango? nes Vilniuje dar tos pačios kainos…