Visos zuves ir zuvinai II

prasiciukinai po pjankes.? Nekaltas

kaRAmeLIA, shropna, Netox su tortadieniuku Gėlė… gerai atsveskit Taip,nes gimtadienis svarbi svente Flirtas Taurė Bučkis

nebuciau tada uzrukes, tai viskas butu buve normaliai, nebuciau nei prigeres nei ka…

tai sakiau, kad zole vis del to kenksminga… o tu ne ne ne… Pavargęs Pavargęs

butum atejes anksčiau ir taip pasakes bučiau susilaikes ir viskas butu buve ok Pavargęso dabar atejo į pabaiga…

tai tipo mane kaltini, kad greit baigi…!? Pavargęs

Deretu… Liežuvis

nieko, man patinka kai lovoje moteris man vadovauja… Flirtas Cha cha Juokiasi

;DDDDD~

nebandzius dar taip…!? Nekaltas Nekaltas

Nia :stuck_out_tongue_winking_eye:

nesijaudink, viskam savas laikas… Taip Kietas

Nu jo labai cia jau visiems prsitatysi

Blahblahaablahablahabha ;D

tipo biednas esi…!? Nekaltas Pavargęs

Girdejau mociutes kalakutai tokius garsus leidzia… o kaip cia tau taip pavyko…? Pavargęs Pavargęs

Pabuvojau pas tavo mociute, paganiau kalakutus ;]]

O tu ne biednas?

baik pasaka iki galo… gainiojau gainiojau, kol suka vos neuzsiverte, bet kad nesikankintu, kiseniniu peiliuku nupjoviau jam galva. tiesa, jis mirti dar nenorejo, stipriai blaskesi, spardesi ir kitaip bande issivaduot. jo akyse atsispindejo mano veidas. nieko. patyrusi ranka padare savo. alia jis matai dar gyvybes turejo… tai pradejo plasnoti ir begineti aplinkui… kraujai taskesi i visas puses plonomis kraujagyslemis. viskas atrode taip grazu… staiga paskutiniai sirdies duziais, nudobtas mano zverelis, isstume daug kraujo i ora… smulkios dales sklande virs jo nukritusio kuno… o atsispindeje i jas saules spinduliai, ispiese nepakartojamo grozio vaivorykste… Girtas Girtas Laimingas viskas taip vyko…??? Juokiasi

as …!? be galo… Nekaltas