Visos naujokes prasau uzeit!cia jega!

as irgi galima sakyti naujoke Juokiasi Juokiasi nes nieko nepazistu Nekaltas Nekaltas Nekaltas na beveik Šypsena
P.S. be to leidai Liežuvis bet kaipos vaikinu nematau daug kur jie Apakęs Apakęs Apakęs ???

Beviltiškai nepataisomas.
Mirkt

Tai sakai ieskai naujokiu Šypsena stai ir as Šypsena tai sakyk ka man dabar daryt?Flirtas Myliu

Girtas
tiektos gyvuokit…

Šypsena na va ieskojo merginu, o kai jos pasirode pats dingo kaip i vandeni…ir is vis ziuriu raso tik merginos, na o kur zadetieji vaikinai, ismire ar ka? na o gal velykas labai stipriai svenciaŠypsena

tarkim tu sakai-tu zinai Cha cha aukej, ziuresim kiek cia tiesos yra Laimingas

mane is delfi ismete!!! ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia jo va ka reiskia but ar nebut!!! Flirtas ŠirdisŠirdisŠirdis visus plaukikus! ir saip man stogas vaziuoja! tai ikiLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabas

jie slapta tyko,ir raso tau t privata!

dabar tau tereikia kaukt,kol koks jaunuolis uzmes tau masalaŠypsena,bet zinok tu jau pastebetaTaip

Nu ir kas cia gero?? nu nesupratau tavo temosBlogai

butent,kad vyru svente,tai truputy uzventem!Šypsenadabar vel reiks y jus kibtiŠypsena

tiesos cia daugŠypsenapvz:as daug ka cia uzmates esuŠypsenaTaip

ziurek kad nenuvaziuotu!o tai sunku bus jy pasigaut!

o kas cia blogo? jums cia sunkiai sekasi,nes dauguma merginu,neydedasavo nuotrauku,o jei jos butu tai…Šypsena

tai ar pajuto cia kas nors zadeta jega???Cha cha

tai tu nori pasakyk kad nepajutai,pajutai,tik dar pati nesuprataiŠypsena
o tikraja jega pajusi su manim!

Na Dzeraldai, pradedam !!!
Esu naujoke ir noriu tureti toki drauga kaip tu Mirkt
Labas

cha cha
na pralinksmino dzeraldasŠypsena) tokias demagogijas ishvartyt ne kiekvienas sugebetuŠypsena
o siaip iniciatyva sveikintina , tik vat bijau kad gali ji nepasiteisinti - nes nei man nei daugeliui kitu cia pazinciu ieskojimai sekmingai nesibaige. pagyvensim, pamatysim, gal tau ir isdegsŠypsena

Seniai cia bebuvau uzklydus… Liūdnas bet visgi, koks gi tas pasiulymas? Flirtas

tokie kaip tu manęs nevežaCha cha