Viskas

KąTEbb pusę vištos Cha cha

Ai, kažkada reikėjo stipriai maikę dtaskyt, kad regitroj įrašytų tikslų auto modelį kaip po quattro ar s2. Db gis, visuose popieruose įrašyta a5 premiumplus Apsvaigęs nuo kada komplektacijas už modelį regitra pradėjo skaityt? Cha cha

varlėm pvz ar X5 ar X3, X1 px, rašo serie X ir vsio Cha cha nauji Sailun tokių išmatavimų ~60-65e Cha cha

Algi, Sailun ice blazer padaro po 49€ Paplepėkim

aš nežinau, kuris ten modelis, atezzo gal kažkoks nzn

aha, o kad visokie mersai kur usa 550, o europoje 500, tai vistiek rašo 550, afigena logika Juokiasi Juokiasi

Graži Audi. Mano akimis labai vykęs dizainas.

Mano Highlanderio spalva norėjo įrašyti “sidabrine”, teko padiskutuot ir sutarem ant “geltona” Cha chaŠita Audzi visai žiūrisi Taip

Gerai atrodo is šito rakurso Gerai

autoplius.lt/skelbimai/audi-a5-2-0-l-kabrioletas-2013-benzinas -8037471.html

Rafi, ką čia rodai?

Rafi, ką čE rodai? Cha cha

Ka čia Rafi rodai? Paplepėkim Cha cha

Ka tu Rafi rodai cia?

rodau, kad blec, rejkėjo imti jOdą ir bia stogo Taip Cha cha

Ir su variatoriu ir tuščios komplektacijos, ir fwd? Juokiasi

ubags a tu rimtai tiek kriteriju turėjai pirkdamas dėvėtą auto? Cha chaaš galvojau žmonės pamato gerą variantą ir ima, o ne atrkinkinėja kokios spalvos paneles medis turėtų būt Cha cha

Nu nebuvau sugalvojęs, kad žėt vieno kasančio brangią audi ir dar tas gaidys variatorius Baisus

Turejau gs450h, tai man kažkaip jis patiko labiau, nei paprasta 6 laipsnių dežė. O dėl vieno kasančio, irgi nebūčiau pagalvojęs kad tai taip svarbu Cha cha Na šiaurėje gyvenant pvz NO ar SWE, tai tik 4x4, bet lietuvoj… kam tie papildomi litrai ir aptarnavimas? Cha chaNa bent jau bmw jei imčiau, tai niekada neimčiau x , geriau rwd manau Šypsena nu aišku, x smagu pora savaičių per metus Taip

Aš ne ekspertas, bet galvoju, kad su tuo tavo mąstymu kad belekas, svarbu kaina gera, tau dėl to ir neįspūdingai einasi tas perekupavimas