Viskas kaip ir aišku :)

Vorsprung durch Technik Cha cha

Nu Audelės neišpasakytas gerumas Cha cha

jau geriau su mocu vazineju, negu siltoj masinoj kamsciuose stoviu Cha cha iki +1 drasiai galima gazuoti Cha cha

Ateis pavasaris. Atšils orai (ir autonomkė nebus tokia aktuali). Pakels Krasta propelerinį lėktuvėlį ir skraidins po Vilnių ir jo apylinkes su prikabinta didele vėliava su užrašu “Sugrįžk, Auri. Sugrįžk!” Tik nesugrįš Auris. Nesugrįš… …jau niekada Linksmybės

Audelė gerai už savo kainą, bet MB ir BMW yra more premium. Cha cha Gerai

Nu nezinau, man kazkaip MB trecioj vietoj is vokieciu trijules. Nematau as ten nieko ipatingo, nei vairavime, nei perfomance, nei medziagose, nei dizaine (yra ir labai graziu, bet yra ir ugly) Ne technologiju nauju paduoda, bet audi irgi ne maziau

lrytas.lt/bendraukime/reporteris/2018/10/18/news/pamates-k a-automobilyje-prie-vaiko-daro-tevas-nesusilaike-nenufilmaves-7915154/Nusikaltimas, žinoma, didelis, bet ar vertas tokio straipsnio? Cha cha

idomu jei shita startuoliams nusiusti, ir mol, kad kokiam benderyje per tusa fotkinai. Juokiasiimgur.com/a/nucUCrl

Maladiec tevas, vaikas greiciausiai nenores rukyt užaugęs, rupinasi ateitim mažylio Gerai Cha cha

as vakar biskuti padauginau vaistazoles, tai uzgliuchino taip kad zmonos prasiau kad neitu miegot ir pabudetu koki pusvalanduka. nu del viso pikto Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ecigai teisiskai skaitosi kaip rukymas?

Woho, Audi vokieciai baudele israse 800 mln euriuku del dieselgeito Šypsena Audi brangZ Flirtas

vycia, jei padauginus gliukai prasideda, tai arba pradedantysis, arba… Cha cha plaukeliai per rudi

bubiai šeuliai ir panętlivos mergos tenai,pikti botanikai,ne tik nato karei,narko dilerey bei furistai,beveik viskas ką žinau apie šiaulius bangos dėka Šypsena če neskaitant Maxwello

Neprazutum Šiauliuose Ne

Rafinuotas, o kaip imanoma zoles padaugint? Man rodos yra ribotas kiekis receptoriu, ir kai jie visi sureaguoja, labiau jau neuzves. O kad butu paveikti visi receptoriai, labai daug ir nereikia. Ar tu surukysi kasiaka is puses g., ar hotdoga is 30g, taves labiau neuzves. Va jei prisivalgai to, tada biski kitaip, ir tai, ne i prucha, bet i laika, kiek tave kalbasins.

elektromagnetinė Taip Gerai

youtu.be/2WpJ0klJae4 Cha cha

NAKČIAU: aš tai lyg ir nesu pradedantysis, bet matyt turiu kažkokių psichologinių vidinių problemų - tai esu kelis kartus padauginęs TaipŽinau ne vieną kam taip yra buvę. Aš nekalbu apie padauginimą, kaip pvz alko ar kt narkatos, kur atsijungi visiškai, arba “truksta plionkė”. Nuo thc man yra buvę toks ale panikos priepuolsi ir kažkokia gal šizofrenijos forma, net nžn. Nu tiesiog užsikrauni ką veiki gyvenime, ką darai, su kuo darai. atseit “normalus žmogus turi su šeima leist laiką, o ne su chebra žolę rukyt” “ką gyvenime pasiekės be nusišnekėjimo bangoj” ir kt egzistencinės temos :-] Ai dar, vieną kartą pradėjo gliūčint kad širdis stoja :-] po treniruotės užlėkaiu pas draugus bongeli išaut, kažkokios nesamoningos žolės turėjo, tai vieną tokį konkretų kai šoviau, net prisėdau Cha cha tada antrą… ir vsio… prasidėjo izmienai :-] namo kol daėjau… laiptas kol užlipau, realiai stojau vidury aukštų pailsėt ir grynai atrodė širdžiai pzdc :-] gryžau namo, žmonos prašiau raminamūjų :-]:-] tada raminamieji suveikė, pradėjo miegas imt… pradėjau gliūčint kad negaliu užmigt, nes užmigsiu nebeatsikelsiu ryte :-] nx nx po to karto atsargiai jau :-] o aišku ryte atsikėlus viskas susidėliojo į vietas… buvau po geros “kojų” trenirutės, todėl ir nesugėbėjau normaliai užlipti į savo namus, nes kojos nelaikė ne dėl to kad širdis stoja, o dėl to kad po treniruotės Apsvaigęs:-] tai va čia pora tokių incidentų. tiesa, pažystamui irgi buvo, tas jau išvis stažą turi 10m rukymo :-] pripešė stipriai, irgi paranoja prasidėjo… greitają išsikvietė, irgi pasivaideno kad širdis stoja :-]:-] o mes su chebra 7iese prikolinam visi namie… tas nusileido, patikrino jam tą širdį greituškė, sako viskas tau ok, nebepjauk… tai parėjo atsigavęs, ejom toliau rukyt :-]:-] moralas paprastas, su visais svaigalais reikia atsargiai. aišku alko ar extazy padauginsi, tai tiesiog nulūši ir viskas… o žolė kažkaip kartais suveikia kaip “tėviškas bizūnas” Šypsena

Tai ir man taip buve ne karta, bet visiskai nuo ne dideliu kiekiu. Tai ne del piktnaudziavimo kiekiais, o del rukymo netinkamu momentu, galbut su netinkamais zmonem, ne toj nuotaikoj ir t.t. As apie tai, kad gruza gali pagaut ir nuo 0.25. Ipusk 10g, taves vistiek labiau negruzins. Cha cha Ner taip, kad nuo 0.25 linksma, o didesni kiekiai ant paranojos. Kaip tik jei prasidejo paranoja, reikia dar ishauti, kad atleistu. Cha cha