Viskas apie kates, tobulėkime kartu...Protingi klausimai ir protingi atsakymai (ne tarškalai)

ivesk i google.com zodi erke paspausk ant vaizdai ir primam puslapyje ishmes nemazai foto ir pamatysi kaip arodo erkes

Kaip erke atrodo as zinau. Na ten toks kaip balta karpa, na nemoku apibudinti gerai… Kaip didelis spuogas baltas be galvutes…

Fūūūijj… pažiūrėjau aš į tas erkes per Google…Pavargęs
Veee…VeeeVeeeVeee

jūreivių g-vė 9, veterinarijos gydytoja Rita Gineikienė
varpų g-vė 19, veterinarijos gydytojas Linas Varanauskas

Sveiki,turiu 6 men.katina.Kogero greit reiks vežt kastruoti.Patarkit kur butu geriausia Vilniuje ir kiek kainuoja?

www.vetklinika.lt
pasiskambink.Šypsena

MAn neramujau praejo 21d. nuo katinu katinejimosi, apziurineju as jai ta pilvukaNekaltas viena kart atrodo speneliai rausvi ir pabrinke, kita kart-ne.
Vezti ultragarsui dar nenoriu?
Ka man patartumet(be kantrybes)

Šiaip ultragarso tyrimas nekenksmingas, bet jei visgi nenori jo daryti, tuomet teks palaukti, kol katytė pradės storėti arba morčiuoti Cha cha
Bet jei ji laukiasi, tai jau turėjai pastebėti pasikeitusį elgesį: ji turėtų būti ramesnė, meilesnė, dažniau praustis ir pastebimai daugiau valgyti.

O pas kate gali kabot ‘lasinukai’ ar ten butinai jau kasnors pilvze jos negerai yra?

Dar va klausimelis,o koki maista duodat savo katem? as jai nuperku kitekat 3+1 pakuote,tia viskas ok,valgo, o jei jau skardine,tai jau atsibosta…Pavargęs netoks ir didelis pasirinkimas jau to maisto,o va sauso nelabai jau ir nori…

Nepirk jokių Kitekatu, whisku ar dar bala žino kokio brūdo. Negalima katinų visais tais maistais iš prekybos centrų maitinti, nes po to atsiras ligų kokių. Pirk maistą Veterinarijos vaistinėse ar parduotuvėse - kažkiek brangiau išeina, bet ir sveikatos savo katei negadinsi.

Kai mes nuo visų šitų maistų perėjom prie Hills’o, tai iškart pasijautė, kad maisto kokybė kiek kitokia - katinas suvalgo jo daug mažiau, nes, įtariu, jis daug maistingesnis yra ir mažiau visokios chemijos pripumpuotas, anksčiau kai kacius atlikdavo savo gamtinius reikalus, tai visi namai taip užsmirsdavo, kad ne duok Dieve, tai dabar tas kvapas kaip ir pradingo + anksčiau kacius karts nuo karto imdavo ir apsivemdavo, tai dabar tokių staigmenų irgi nebesulaukiam.

Mylėti gi savo augintinį reikia, o ne nuodyti Nekaltas

Aisku ramesne,daugiau miega,prausiasi(nors ji visada buvo svaruole)va eda ir kakoja tai tikrai daugiauCha cha Gerai ,lauksiu

Manau, kad jau gali ruoštis gimdymui, pasiskaityk straipsniu šia tema, nes gali tekti pačiai priimti kačiukus - dažniausiai katės gimdo naktį, o veterinarai naktį retai kada važiuoja.
Beja, lietuvių kalba rimtų straipsnių bent jau aš neradau, skaičiau angliškai ir rusiškai.

Beje, maistelį pakeitei katės? Nuo sukergimo reiktų pereiti prie maistelio, kuris skirtas kačiukams mažiems ir maitinančioms katėms.
Sėkmės Labas

Sveiki,
Mano katė ieško vandens palakti visur, išskyrus savo dubenėlį, na iš jo palaka irgi, kai kitur neranda Šypsena Vanduo keičiamas ryte ir vakare, dubenėlius irgi bandėm skirtingus, vandenį irgi tiek tiesiai iš krano, tiek virintą, tiek filtruotą pylėm. Bet ji vistiek eina per namus ieškodama vandens kitur - laka iš dušo kabinos, kai neuždarom, iš kriauklių, jeigu koks puodas pamerktas, tai eis ir eis kol neišplausi, jeigu kur ant grindų pasilaisto vandens, tai irgi išlaižo viską, iš gėlių padėkliukų nelaka, bet jeigu nubėga per viršų irgi suvartoja, kai langai aprasoja, laižo nuo langų kondensatą, jeigu kur pasidėjai stiklinę su vandeniu, tai būtinai sulenda visa Baisus

Gal kam teko susidurti su tokia keista katės "manija"? kaip išsprendėt šią problemą?

turiu lygiai ta pacia problema… neisprendem dar… Nekaltas

Aš asmeniškai tikrai nematau jokio reikalo keisti neščiosios racioną.Jeigu katytė gyvena namuose, lauke nelaksto,nuolatos gauna gerą kokybišką subalansuotą maistą, to pilnai pakanka normaliam vaisių vystymuisi ir gerai nėštukės savijautai. Juk logiškai mąstant, kas pasikeičia? Tik tai, kad katė pasidaro lėtesnė, ramesnė, reiškia, jai tirai pakanka reguliarių maisto formulių energetinės vertės. Per daug riebus ir baltymingas maistas gali sukelti medžiagų apykaitos sutrikimus, be to katytė gali pernelyg nutukti,kas gali apsunkinti gimdymą. Taip pat nuo per daug baltymingo ir riebaus maisto vaisiai vystosi ir auga greičiau, todėl rizikuojat, kad katytė neišgimdys gigantų kačiukų ir teks Cezario pjūvį daryt.
Maistą keisčiau tik tai katei kuri gimdo jau nebe pirmą kartą ir visada dideles vadas(6+ kačiukų). Bet net tuo atveju keisčiau labai palaipsniui ir ne anksčiau nei nuo 6 nėštumo savaitės.

mano tai geria is savo indelio, kazkada sokdavo prie kriaukles i stiklainiuka, kur gelems, tai ji paskui nuleidom ant zemes ir laikui praejus pakeitem i indeli jos Šypsena dar mego gerti vandeni is indo kur eglute kaledino stovejo, siaip laka ji is savo indelio, arba ilys ir i mano puodeli jei pire lovos sotves Juokiasi naglos jos yra

O gal tai dar ir nuo veislės priklauso? Aš kalbu iš savo varpinės (gal ir blogai, kad to neminiu Nekaltas ), vadovaudamasi savo patirtimi - kalbu apie kornišreksus ir savo patirtį su savo kate. Ji turėjo tris vadas. Pirma buvo nenusisekusi dėl mano nežinojimo, o antrosios ir trečiosios atveju pasiteisino tos žinios, kurias čia perdaviau. Bet, tu teisi, gali būti, kad gali ir neigiamai tai veikti. Reiktų dar nuomonių Skaitau

Pažįstama, MasingasŠypsena Dabar pastačiua stiklinę su vandeniu beveik kriauklėje, tai šios neišverčia, o iš jos geria, bet jeigu netyčia šalia savęs pasistatau puodelį su nebaigtu gerti vandeniu-viskasŠypsena bet kaip juokingai: pakreipusi galvytę žiūri į puoduką su vandeniu, lėtai lėtai tekšteli per šoną, vanduo išsilieja, tada stebi tekantį vandenį, pamirko leteną ir laižo su pasimėgavimuŠypsena Tiesiog nebestatau niekur įpilto į kokį indą vandensŠypsena