Vis daugiau daliwiu :(

Apsimoka vasario mėnesį į Paryžių skristi ar geriau palaukti vasaros? Nekaltas

Pasidariau, nieko nepastebejau Cha cha nebent nezinau i kur stebet reikia Cha cha

Parsisiunciat adblokeri browseriui instaliuojat, vuolia reklamos dingo youtubui ir ne tik Cha cha

Drąsus dr Cha cha

darenai, siaip as esu girdėjęs apie tuos slaptus neBmw meniu, kolegos du turiu, kurie dirba su telefonais, yra pasakoje, kad kazkam jiems to meniu reikia Cha cha

dr002™ keista, kokie 99% respondentų pastebi telefono paspartėjimą (o jis ir pagreitėja - neberodo animacijų, kai vaikštai po meniu). Senesniems droidams tai žmonės išvis wow reakcija… Nebent su kokiu naujausiu vaikštai, bet aš ir ant Pixel 3 skirtumą matau…

Nu ant naujų normalių ir taip Lago nėr, tad…

o as daba kazkodel primeciau- o kokia isvis prasme shitos foto, ir situ botaniko ’ Liūdnas'? ko jis nx nori? ko cia prisipisineja?

reikia karo apvalyti visuomene?

pradziai uztektu bent elektra atjungt

naktibledas prasmės autobangoj ieško Cha cha Sekmadienio homilija

nu jei ne elektru jungt, tai bent kol Mobilusis nebuvo, shiti tvariai taip naglai ir ahujievshai nemarozindavo.

Spiritas, man is galvos neiseina, ka buvai paminejes vakar- kad valgant staffa, 7-is kartus mocnenis isisavinimas. Tai prisimine, kad karta buvau suvalges apie 5g hasho. Cha cha bet tokio, nuo kurio 1g kokie penkiese sesiese normaliai visa vakara pratripindavo. Tai taip iseina, kad buvau ikales mazdaug 210 veikliuju doziu? Cha cha Cha chaTai cia tas pats, jei koks siniakas butu per karta isgeres 105 litrus vodiaros? Juokiasi

Spirit, ai šitas Cha cha jo, paleidzia programke akimirksniu, bet as ne i ten kreipiau demesi is pradziu Taip o ta yatublini neina pasidaryt, kazkaip krrivai linkai sudeti, kad ir nukopinus visa linka neatidaro to pirmo. Ps. *pimp…*avėjus p10

Robis, fb kazkoks shurikas verke, kad jo tranta apdauze, mol pilietiski pilieciai gal kzka matet itartino? parasiau jam, kad jo maciau kazka itartino, bet dok 100eur tada pasakysiu. Juokiasi tai db straipsniais grasina, kad pasodins mane i kalejima del nusikaltimo slepimo ir pan. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nedekarboxiluotas tas tavo hashas, nelygink doziu

nakčiau, vodiarą gali matuoti dozėm ir procentais, o kanabinoidus… na nebent turi test kit’ą, mačiau ir aparačiukai kažkokie atsiranda pvz. cannasviesto stiprumo matavimui… O šiaip tai teip, kai suvalgai kanapę, virškinant išsiskiria 11-OH-THC, ir jo išsiskiria žymiai daugiau, nei gauni THC rūkant per plaučius. Jis tiek pat potencijos turi, kiek ir THC. Čia va šiek tiek daugiau, jeigu spyk ingliš: profofpot.com/11-hydroxy-tetrahydrocannabinol-potency-edibles/ va iliustracija Cha cha profofpot.com/wp-content/uploads/2016/07/11-OH-THC-ratio-750x75 0.pngdr002™ keistai banga su linkais kartais tvarkosi. Šiaip projekto webas yra va: youtubevanced.com/Siuntiesi tą for non rooted devices, jeigu root teisių neturi, vakar išmėginau keliem aparatam, veikia puikiai. darėnas, lago nėra, bet ta animacija užima milisekundes irgi, naršant jaučiasi. O jeigu dar ta animacija palagindavo, tai išvis… ogiz - reklamas gal ir blokuos, bet backgrounde vistiek neleis naudotis youtube, čia yra premium feature Mirkt O su youtube vanced viskas Gerai

Dėkui xSpirit, tikrai pasakiau wow Gerai Gerai

bet vistiek puikus pvz lojantiems apie gandzos pavojinguma- kas butu zalpom ikalus bent 2ltr snapso(jei organizmas neatmestu), ir kas buvo jei lygint su vodke proporcingai, ikalus tiek doziu staffo Cha cha

P.S. Vycia teisus, jeigu hašą valgai ar gryną žolę, THC ten nedekarboksiluotas, t.y. neaktyvuotas (THC aktyvacijai reikia temperatūros, kai rūkai ar gamini cannasviestą tu aktyvuoji THC).