Vis dar atsiranda gudruolių aferistu

Atsiranda naivuoliu dar pasaulyje…Šypsena

ko gero dar vis atsiranda, jeigu skambina

neieskosi, neatrasi Šypsena siaip tokius saudyt reik…

mano mamai skambino,prisistate “sunum”.buwo balsas zmogelio ~25m.pasake kad i awarija pateko.mama suzvenge,nes man 13 buwo!pradejo duxint,pawyko Šypsena

tuos nr keicia kaip koines, nemanau, nebent pagauti tada kai perduotum jirm pinigus ir netik…
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Nu ir atsiranda dar zmoniu.

taip sakant, šaukštai po peitųLiūdnas

Man paskambino ir sakoKietasveikas zinai man nelaime atsitiko,aha sakau o su kuo sneku,delse delse, vel sako:zinai beda turiu,sakau su kuo sneku?Sako su Gintaru,o as jokio Gintaro panasiu balsu nepazystu Juokiasi,nusijuokiau tai susiparino gaidelis ir numete rageli neisdestes kokia jam ten beda Juokiasi Po to dar zmonai majakino (musu numeriai per 1 skaiciu skiriasi) is to pacio numerio.

o naktį ar dieną skambino???matyt koks pradedantis pasitaikė.
bet matau, kad labai populiarus toks apgaudinėjimo būdas, nustebau, kad tiek daug mūsų su tokiais dalykais esam “susipažinę”.

zonski bajeriai…

cia tai geriausiai sugalvojaiCha chaCha chaCha cha juk tie skambintojai zmogaus psichika ir bando paveikt kad kuo greiciau ir kuo skubiau susitikt ir paimt pinigus o ne kazkada ryte… pamastyk biski… jei tie “gudruoliai” sutiktu ryte susitikt tai jau is ju 90% garantuotai butu sugauti nes iki ryto spes zmogus ir issiaiskinti kad jokios avarijos ir nieko nebuvo. Tai va tie gudruoliai dazniausiai tyko senu zmoniu kurie nakti prabude vos supranta ka sneka patys… viskas aciu uz demesi

Vat tokiem zmonem reik sonkaulius atdauzyt kad zinotu ka sneka…Visi vagys aferistai ir t.t. debilai Šypsena

Hebrike o paraskit tos numerius ish kuriu jums skambino Šypsena
paziuresim ar tapa ti komanda dirba gal atsiras vienodu numeriu Šypsena


man tai irgi buvo skambina sako laimejau 2000 maximoi sako nupirk dvi labas kortos Mirkt no as ir pasiprekolinau ish to debilo Šypsena