Virtuves baldai. padekit issirinkti gamintoja

labai priklauso kokia kokybe jus tenkina, be to, is kokiu medziagu yra gaminami baldai.
kas liecia reklama, tai vokes ir narbuto reklama suvalgo apie 10-20 % jusu virtuves kainos.
as tai pats gaminu visus reikiamus baldus firmoje EGO-3 baldai, ir mano klientai visados lieka patenkinti baldu kokybe, o kaina taip pat nepleso kisenes. Šypsena

[/quote]

EGO-3? Gal Vilniuje? Kaip rasti?

…medziagu kaina suderejom 3700. O paskui su zmona drefinom ar gerai padarys?! Padare rodos nieko. Paskui is Narbuto pirkau virtuves stala ir kedes su nuolaida 1300 isejo. Ten tox biski pazystamas dirba tai ivertino konkurentu darba: pasirodo ta firmele sutaupe medienos spintelese po stalvirsiu, ta prasme spinteles virsus buvo ne plokste o karkasas, toliau sukritikavo indu dziovykles ventiliacija. O siaip sako : nu neblogai. Pasirodo kai kur galima siek tiek sutaupyti. Kas liecia kokybe tai 9 is 10.

Kai dariausi virtuves baldus projekta pamaciau pas namudininkus kaina buvo 2500, kol susiruosiau pirkti jie dingo, tada su projekteliu nubegau iki VOKE3, nu tipo derinom projekta…3 savaites aptarinejom medziagas, bet konsultante niekaip neisikirto i mano "iskrypusi" nora daryti baldus kampu su pakabinama spintele kampe kaina buvo 5200 kai paprasiau varianto su laminuotom durelem pasake kad negali sitam projektui kitokiu dureliu (laminuotu) deti nes tokiu baldu nebuna. Vien zo nesusnekejom. Narbute pasake kad tokia spintele neisipaiso kaina pas juos buvo 4500. Tada kreipiausi i tokia nedidele firmele, kadangi kainos mazdaug buvo aiskios tai prasiau paskaiciuoti ju kainomis is geriausiu…

labai priklauso kokia kokybe jus tenkina, be to, is kokiu medziagu yra gaminami baldai.
kas liecia reklama, tai vokes ir narbuto reklama suvalgo apie 10-20 % jusu virtuves kainos.
as tai pats gaminu visus reikiamus baldus firmoje EGO-3 baldai, ir mano klientai visados lieka patenkinti baldu kokybe, o kaina taip pat nepleso kisenes. Šypsena

As taip pat domiuosi kainomis, beje toky paty kompletuka pagminti Voke III paprase 4200 lt, namudininkai 2020 Lt. Kyla klausimas, ar kainos uzplestos ar reklama daug kainuoja?
Jei klaipedos apsrityje reikia telefona galiu duoti. Kokybe puiki!Taip

pritariu pilnai. projektus dariausisi ir siguldoj ir narbute ir rbd… kainos buvo paskaiciuotos astronomines…
saditos kokybe ir drbais ir kainom esu patenkinta… tik gaila, kad uz reklama nieko negaunu Cha cha

dariausi Saditoj, nes kainos pagal pageidavimus buvo gerokai mazesnes uz voke, sigulda, ir ypac narbuta. Su kitais gamintojais nesusidejau, nes jie siule standartiniu ismatavimu ‘kaladeles’ uz panasia kaina, o sadita dare kaip pageidavau (nori pridedi 5 cm, nori atimi Šypsena

Narbutas labai gerai, bet brangu Žliumbia
nesidomejai RBD ?
gamina Narbutas, tik kaina mazesne, nes kazkokia furnitura is kitu tiekeju perka.

domina kainos ir kokybes santykis Sigulda, voke, narbutas, sadita. kokie atsiliepimai apie visas. siaip man stilingiausi kaip tai atrodo siguldos, bet ju ir kaina. be to domina ar kokybe visose firmose verta kainos.

taip pas mus ten yra isikures ofisas, stovi vienas virtuves pavyzdys, be tu, vaizdu kur yra inete dar daug daugiau turim nuotrauku su dar idomesniais vaizdais, o siaip virtuves yra projektuojamos individualiai, bet kainos nuo to ne kiek neisauga, jei tau reikia asmeniskai, gali man rasyti savo norus el.pastu: [email protected] , arba [email protected] ir parasyk,kokios noretum virtuves,kiek sau gali leisti skirti jai pinigu, is kokiu nori medziaga:medis, LMDP, MDF. arba paskambink mob. 8-699-91733 ir sutarsi del susitikimo.

nu yra pas mumi VokesIII ir sutinku, kad galejom sutaupyti koki 1000 lt jei butume ilgiau paieshkoje… bet aptarnavo neblogai (uzsakinejom ukmerges g.salone), projektavo nesimaivydami, kokybe irgi nieko - jau dveji metai atlaike be skyliu ir atsilupusiu krashtu…

"DAUGĖ" - ir nebrangu, ir kokybiska. Daug veza i uzsieni. Mes patenkinti.

Pritariu.
Nusipirkau Narbuto baldus, sumokejau niolika tukstanciu Lt. ir nors tu verk zmogau. Niekaip dar nesuprantu uz ka sumokejau pinigus. Turiu tiek problemu, kad nezinau ka ir bedaryti. Jau tris savaites renka baldus ir niekaip nesurenka ir dar tris savaites nesurinks. Vienu zodziu, truksta zodziu. Kiekviename virtuves baldu elemente po trukuma. Dureles dazys jau antra karta, nes vis nevienodos spalvos. Dizainere priprojektavo tikiu bajeriu, kad dabar pati nezino kaip issipainioti. Esu tokioj beviltiskoj padety, kad sakiau kreisiuos i zurnalistus, kad "gera" staripsni parasytu apie Narbuta pvz., pirmame Verslo ziniu puslapyje, gal tada tie bjaurybes neapgaudines zmoniu. Is manes tiesiogine to zodzio prasme isviliojo pinigus apgaules budu.
ZMONES NEPIRKIT NARBUTO BALDU!!!

patarimai, kaip atgauti dali pinigu:

  1. pagal sutarti turejai sumoketi tik 50% baldo sumos, tad kitos ir nemokek, kol nepadarys taip kaip reikia.
  2. pagal sutarti po savaites galesi imti delspinigius

toliau zurnalista gali pakviesti is Lietuvos ziniu, pries tai pranesk narbutui,kad apie ji zada rasyti is blogosios puses ir gadinti jam reputacija, manau,pasirasys ant to,kad tau sumokes tiek, kiek kainavo virtuve, arba suprojektuos nauja. na, o jei tokiam zingsniui nesirysti, tada kreipkis i zurnalistus, bet gali buti,kad jie straipsnio neisleis, nes kaip zinai viska valdo pinigai.

ir pabaigai, jei ten tikrai yra labai dideles bedos, jas pavardink man i [email protected] , ir pabandysim patarti, o gal jei sutiksi ir patvarkyti.

sekmes kovoje su narbutu ir KO

siulau atkreipti demesi i viena dalyka, nera NEMOKAMO PROJEKTAVIMO, BALDU ATVEZIMO IR SURINKIMO, visa tai yra iskaiciuota i kaina.