Vinilinės grindys

Jūs skaitote visus postus prieš komentuodami?

čia žiūriu kolektyvas nelabai žino apie vinilines dangas. Jei babkių negaila, tai tik vinilines, būna jų įvairiais pavidalais, kitos klojasi lentutėmis kaip laminatas. Nuo natūralaus medžio iš išvaizdos net neatskirsi, bet atsparumas kosminis, namie tokių gal net nereikia, daugiau gal parduotuvėms ar kitoms viešoms patalpoms. Namie pilnai pakaktų laminato, nors daug kas ima 33 klasės, bet jei su batais nevaikštai, per akis ir 32 klasės. Dėl emisijų iš dangos, tai nereikia imti pigaus šlamšto, nebus ir emisijos. O natūralistams, kurie siūlo lentas kloti, tai galiu pasiūlyti nesvaigti. Kaip durnas pirmam aukšte susidėjau parketlentes, tai nei natūralumo, nei grožio nėra. Kol šviežias medis, tai jis gražus, naudojant medis baisėja su kiekvienais metais - keičia spalvą nuo saulės, labai lengvai pasižeidžia (turiu šunį, tai visos parketlentės subraižytos, nors šuniui nagus pastoviai apkerpu) ir natūralumo lakuotoje, klijuotoje medienoje ieškoti nereikėtų… Jau ne vienas mano pažįstamas pabandęs medines grindis, statydami namus susidėjo vinilinę dangą arba laminatą. Aš ir lygiai tą patį darau. Antram aukšte dedu laminatą, pirmam irgi lupsiu parketlentes ir dėsiu laminatą. Vinilinei dangai truputį gaila pinigų…

As kalidoriuose, viruvej ir visuose kituose kampuose deciau plyteles, o miegamajam ar salione krauciau jau parketlentes. ir visai jos nesidevi, susidejau savo kambary kai pas tevus gyvenau(nepigiausius) atlaike 5 metus ir dar dabar atrodo padoriai, nors ir tokia panasi sofa buvo ir kede ir lova…aisku po lova ten biski pragrauze…nes kol jaunas buvau tai nevien miegot eidavau Klasta Bet viska galiam gelbeti ant baldu koju gumas specialias priklijuojant, o prie kompo kilimuka po kede… Kietas

O gal tiesiog šias sumesti? gerosgrindys.lt/node/1794

20 metu garantija gyvenamoms patalpoms tai jau kazka sako. Sudesi ir galesi nebegalvoti apie grindis

tai lentas susidek normales. Pas mane normalios lentos, geri dejikai, po 10 metu tik perlakavau (bendrai grindims jau 15m). Namuose 3 vaikai ir suo. Yra imusimu (duobuciu) nuo didesniu zaislu, bet ar tai ne px? Tiesa, svetaineje gera laminata sudejau. Po boso kede ne apsauga klojau o pakeiciau boso kedes ratukus i minkstus, ~10 eur komplektas, tai jie nelabai braizo lakuotas lentas. Kam cia vaizdziai vadint “vinilas”, geriau suprantamai “linoleumas” Juokiasi

Linoleumas pas mane kambary,visai patenkintas jau 20 metų.Beje,jis natūralus kaip ir lentos. Mirkt

Gražios grindys, mes irgi turime vinilines grindis iš laminatasvokiskas.lt labai pasiteisino, geras pasirinkimas.