Vincas Mykolaitis-Putinas "Altorių šešėly"

Perskaiciau ji dar devintoj klasej - is neturejimo ka veikti Nekaltas. Stebiuosi Putino talentu - kaip galimja taip idomiai aprasyt paprastom kunigo gyvenima?Apakęs

tikrai neblogas kurinys Šypsena as ji “prarijau” per 4 dienas gal. visgi manau kai kuriose vietose yra siek tiek istestas Laimingas

Pritariu 100 proc. - geriausias kūrinys mokyklinėje programoje ir vienas geriausių lietuvių literatūroje Gerai

Idomi savo paprastumu ir nuosirdumu Gerai tikrai viena is geriausiu knygu Skaitau tada buna gaila, kai jau lieka keli puslapiai ir taip baigiasi knyga, o norisi, kad vis dar butu… ir butu… ir toliau testusi viskas… ech… Laimingas

super Linksmybės

Tikrai labai gera knyga. Puikiai perteikti išgyvenimai, viskas taip nuoširdu. Manau, šią knygą verta perskaityti kiekvienam. =]

labai patiko.ir zinant tai kad tai jo pacio autobiografija…tai tikrai dvasiskai stiprus zmogus.ypac man patiko tos dalys kada jis buvo seminarijoj dar ir kaip jis ta liuse pradejo pamilt.grazu ziuret t.y. skaityt.cool knyga visiems kas neskaite rekomeduoju Gerai

Uf…kaip tik pradejau pries pora dieneliu,ir kuo toliau,tuo labiau intriguoti pradeda . Puiku,gyva,nenuilstama,gilu. Tai lyg savotiska biblija,zmogaus,pradedancio savarankiska gyvenima pradziamokslis.
Beje,Kaune yra V.M.Putino namai. Labai romantiskoje vietoje netoli Parodos kalno,apauges vijokliaisbei pastaptimi. Jeigu tik turite galimybe bei tuo domites,butinai aplankykite Laimingas

…katik skaiciau apie Putina ir pasak jo paties, tai ne jo biografija, o tik kai kuriu detaliu sutapimas Nekaltas…ryt interpretacija-analize rasom Šypsena

yspudzio tikrai didelio nepaliko… Nekaltas

labai gera knyga,tokia perskaicius atsiminsi visa gyvenima!Laimingas

Uula,dekui visa gyvenima maniau kitaip.Šypsena

siaubinga knyga.
mielasis Vincas tikriausiai parases 600 psl. is nebezinojes ka toliau daryti, nuzude puse jos heroju.
knyga yra kas 50 psl. is naujo pasikartojanti neidomaus zmogaus savianalize. tikrai nieko idomaus. geriau skaitykit froida jei truksta gilumo ir psichoanaliziu.
kazkas siaubingai nenormaliai nesubrendusio
Liūdnas

as skaiciau kokias 2 savaites su dideliu pasimegavimu…man si knyga labai patiko Taip labai geras kurinys! na zinoma visai nekeista, kad ji nepatiko zmogui, kuris ja perskaite per kelias dienas ko gero per prievarta…tada zinoma ji atrodo pratesta ir t.t Man ji labai patiko!Šypsena

uzdave klyba perkaityt pries 2 metus bet neperskaiciau. dabar vel prisikabino. gal reikes permest, bet sako kad tai yra didelis shoodas, nes kalba kaimietishkai ir apie viena zmogu ar ivyki kalba xz kiek. krc bus matyt.

Kai tik perskaičiau "Altorių šešėly", iškart nusprendžiau, kad tai geriausias mokyklinis romanas. Vėliau skaičiau Škėmą. Labai patiko. Bet po kelių metų nuomonė apie "Baltą drobulę" pakito. Šiandien tas kūrinys man per daug paprastas, bijau, kad dar po metų imsiu smerkt tokius kaip Garšva. Gal vertėtų perskaityt dar kartą, nežinau net.
Kartais randi knygoj kažką, ko tau pačiam labai trūksta, tuomet tas kurinys patinka. Subjektyvu čia. Man "Altorių šešėly" patinka labiau nei Škėma, bet sakyt, kad Putinas geresnis ko gero būtų per daug šališka.

Visai nepatiko Blogai Blogai Blogai Blogai Ne Ne Ne Ne

isivaizduojat??? as dar jo neskaicius!!! Guli lentynoj, bet kazkaip nevilioja, na, bet perskaicius visus jusu atsiliepimus, nusprendziau vis delto pabandytiTaip

…niu saunu tada Šypsena…kad ir tokios temos ikvepia perskaityt, dometis Šypsena

oj blecha mucha…Liūdnas ar tik nebus man kaip tuose altoriuose?Liūdnas

…kas "ar nebus"?