Vilniaus knygų mugė (kuri vyks vasario 10 -13d.)

haa…del skonio nesigincyjama, kaip sake toks katinas, laizydamas savo kiausus Mirkt… kodel manai, kad as vertinu tik retas, “pizoniskas” knygas? Nekaltas… paauglystej labai megau Harkos kolekcija ir Diuma esu perskaites ne maziau 20 knygu Cha cha

kada sakiau, kad mėgsti pižoniškas knygas? pacituok man prašau tą vietą Mirktapskritai, kas yra pižoniškos knygos?

ten tarp eiluciu buvo parasyta Drovus…o pizoniskos knygos - tokios, kurios niekam neidomios, bet kurias kruta skaityti Juokiasi

Padariau išvadą, kad pirkti grožines knygas nelabai apsimokėjo. Mane dominusios kainavo tik ~2 Lt pigiau nei knygyne. O jei dar neturi pakvietimo ir už bilietą moki 8 Lt, tai iš viso Nežinau Bet va dalykinės literatūros užgriebiau už pusantro šimto – kainų skirtumas su knygynais ryškesnis ~ 5 Lt. Pirkau gal kokias 8 knygas. Dar bent vienai knygai sutaupiau Šypsena

cha as ir buvau:p gavau burggess`o parasa, bei pora zodziu persimetem. ir POLITIKA autoriau parasa:p faina …tik labai daug zmoniu…

Na as taip pat buvau sioje parodoje! Visai patiko! Siaip ejau tik del vienos knygos - Da Vincio kodas! apsidziaugiau, kai radau, o dabar dar labiau dziaugiuosi ja skaitydamas - tikrai puiki ir idomi knyga!!! Gerai

as ja perskaiciau, nereali Myliu Myliu Cha chakai kurios knygos siaip buvo pigesnes daugiau nei 2 ltik man atrodo vienam stende, tn kur peciura parasus dalino Nekaltas

Gavau į privatą. Prašymas nelygiavertis - vienas sakinys, o pasakoti prezentaciją - oho, kiek puslapių reiktų prirašyti. Todėl irgi trumpai… Dažnai, jei kalbėtojas aiškus intelektualas, jo juokeliai irgi pakyla virš lėkštumo. Tokių nuotaikų ir buvo RoRa knygos “KITAS PASAULIS” pristatymas. Šiaip iš pasikalbėjimų dienoraščiuose, esu nustebęs, jog BANGOS dalyviai jau nebežino Rolando Rastausko šeštadieninių esė “Lietuvos ryte” KITAS PASAULIS. Tai būta neeilinio stiliaus ir intelekto dabarties ir netolimos praeities žvilgsnis iš poeto ir dramaturgo varpinės. Profesorius muzikas DONATAS KATKUS, ir beveik visi, kuriuos minėsiu teigė, jog Lirtrytį šeštadieniais pirko tik dėl RoRa esė. Dažnai skaitė prie kioskų ar parduotuvėse. Dabar yra 560psl. knyga, kuri, kaip sakė AUDRA KAUŠPĖDIENĖ, ex ANTIES vokalisto žmona ir grupės rūbų kūrėja, neslegia kūno prieš miegą lovoje. RIMVYDAS VALATKA sakė, kad didžiuojasi, jog yra daugiausiai susiijęs su knygos pasirodymu imant visas knygas kurios tik yra išleistos. Tai jis atsivedė RoRa į redakciją, pasikvietė vyr.redaktorių ir pasakė, jog šeštadienį bus kažkas visai KITAS negu parašo kiti. Reikėjo matyti, kaip dienraščio vienas iš vadovų kartu su visais “žvengė”, kai visi kaip susitarę ryškino, jog be Rastausko, šeštadienio laikraštyje nebuvoo ką skaityti. Kas yra knygoje, tiksliausiai nusakė ŠARŪNAS NAKAS: - Tai knyga, kurioje vienas moteris RoRa nurengia, kitas planuoja nurengti, o apie trečias galvoja, kad galėtų nurengti. Cha cha (Autorius žvengia taip, kad po to, atliekant “poeziją vokaliniu būdu”, jam trūksta oro) Koks autorius yra RoRa nusakė žinomas literatūros kritikas ALFONSAS ANDRIUŠKEVIČIUS: "Kartu su nepailstančiu kelionių mėgėju (dažnai varganomis sąlygomis), kartą nepriklausomybės pirmais metais atsibeldėme į Portugaliją. Kabake, prie mūsų prisigretino šiaip taip šnekantis angliškai skurdus vietinis, prisistatęs poetu. Bevakarojant, girdžiu: - Have you been in Africa? Portugalas sugeba paaiškinti, jog nesupranta klausimo. Vėl: - Have you been in Africa? Poetas ir vėl visai nesupranta. Nors ta AFRICA nuo Portugalijos visai netoli. Tada draugija pasikviečia padavėją, kuri padeda portugališkai išsiaiškinti. Pasirodo, nežiūrint anglų kalbos netobulumo, sintaksiškai portugalas klausimą supratęs. Bet niekaip nenorėjo suvokti, kad jo, dažnai vos sukrapštančio pinigų cigaretėms, galėtu ŠITO KAS NORS KLAUSTI !!!Cha cha Toks tat yra knygos autorius. Daugumą per dešimtmetį parašytų esė, aišku, būsiu skaitęs laikraštyje, tai galiu patvirtinti - toks Palangos intelektualas Rolandas Rastauskas. Ir tik labai kūrybingas žmogus galėjo sumastyti kartu su žinomu perkusininku ARKADIJUMI GOTESMANU atlikti savo poeziją repo, houso ir kt. muzikiniais stiliais. G&G sindikatas repuoja, bet be poezijos. Čia muzikos gal mažiau, bet užtat… poetiškas žodis. Net man, visai nemėgėjui poezijos skaitymų, buvo labai cool tokie dalykai. Ir labai originali tokia prezentacijos pabaiga… Mėgstu neordinarius ir aiškiai talentingus žmones…

velnias, jei butum ir atsakes i privata ar bent ispejes, kad cia atsakysi, tai buciau pastebejes laiku Šypsenao dabar turiu urgent klausima/prasyma kitiems: gal kas Mugeje fotkino ir turi nors kokiu nuotrauku skaitmeniniu formatu? labai padetu. i privata…