Vilkes guolis |^| Kampelis draugams ir ne tik |^| Renkames prie zydynio...

tik nebandyk apsirgti, o tai kas guoli prizhiures, kai abudu sirgsim? Cha cha

as nesirgsiu Neas guolyje ant kailiuku miegosiu Girtasir taves lauksiu Mirkt sugryztant is medziokles Mirkt svytinciomis akimis, ikaitusia nuo lekimo paskui grobi, slapiais nuo rasos plaukais Niam niam

labai grazhiai parashei, matyt tikrai pas tave shirdyje pavasaris, bet kazhko man nesitiki, kad tai apie mane Liežuvis

kude? taigi vilkes medzioja Mirktmano fantazijai ribu nera Mirkto siandien silta, mano termometras rodo +6’C, lauke tikrai ne 0, ir viskas labai labai tirpsta NekaltasLabas rytas, beje Labas

Labas rytas, o ash parejau iki darbo shlapiom kojom Liūdnas , nes pas mus ne tik tirpsta viskas, bet ir plaukia, visa Klaipeda pavirto dideliomis mariomis… bet vakar gerai pasedejau su 30+ sriubadienyje Cha cha

eidama pasiimk gelbejimosi rata, bo da nuplaus kokia banga Mirkt

labiau reiketu guminiu batu Cha cha

arba transporto Mirkt kas pavezetu Mirkt

tu tai dar anksti isejai! as tai vat 2 val grizhau Apakęs paskutiniai klientai buvom Cha cha tik taip ir nesupratau kodel mus vare lauk - darbo laikas iki 3 val!

duokit ir man tos sriubytės, nuo kurios Širdis pilviukyje Gėlė pavasaris

Taip čia ne Rio de Janeiro

matyt, norėjo nors valandą padirbėti dar, o jūs trukdėt

vai vai vai kokiu zhvieriu padave i guoli Cha cha Apkabinimas Bučkis

rūžavų Cha cha

Cha cha Gerai

tai kad kaip tik iš guolio išsirangiau ką tik

shvelniu ir pukuotu zhveriuku Niam niam Cha cha

Taip

jo jo Gerai kaip tik į Vilkės guolį tokius ir dėti Šypsena

po kiek cia makaronu sriuba Niam niam

nekalbau, makaronai cia tik ant ausu kabinami… Cha cha

Sveiki, makaronu kabintojai Labas Cha cha

***************************************** VILKĖ Gryž ki į ekstra, ten tau avatara įdėjau, galėsi pasikeisti, būsi tikra vilkė… Taurė Gėlė